Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 80

118db vegyes csehszlovák fém kitűző és jelvény tétel T:2,2- patina
33427.

1 000 HUF
Német Szövetségi Köztársaság DN Látogatás a Bundestag-nál fém jelvény (30mm) T:1-  Federal Republic Germany ND Visit at the Bundestag metal badge (30mm) C:XF
33428.

Német Szövetségi Köztársaság DN "Látogatás a Bundestag-nál" fém jelvény (30mm) T:1- Federal Republic Germany ND "Visit at the Bundestag" metal badge (30mm) C:XF

1 000 HUF
Orden II - Außerdeutsche Staaten Europas oldal a Meyers lexikonból, az európai, nem német államok kitüntetéseinek litográf ábráival, német nyelven
33429.

"Orden II - Außerdeutsche Staaten Europas" oldal a Meyers lexikonból, az európai, nem német államok kitüntetéseinek litográf ábráival, német nyelven

1 600 HUF
Orden I - Orden der Deutschen Staaten oldal a Meyers lexikonból, a Német Államok kitüntetéseinek litográf ábráival, német nyelven
33430.

"Orden I - Orden der Deutschen Staaten" oldal a Meyers lexikonból, a Német Államok kitüntetéseinek litográf ábráival, német nyelven

1 600 HUF
Szovjetunió 1970. Lenin születésének 100. évfordulója kétoldalas, aranyozott kitüntetés szalagon T:2- Soviet Union 1970. 100th anniversary of Lenins birth two-sided, gilt medallion on ribbon C:VF
33431.

Szovjetunió 1970. "Lenin születésének 100. évfordulója" kétoldalas, aranyozott kitüntetés szalagon T:2- Soviet Union 1970. "100th anniversary of Lenin's birth" two-sided, gilt medallion on ribbon C:VF

1 000 HUF
Szovjetunió 1980. 6db-os Moszkvai Olimpia aranyozott, zománcozott fém jelvény tétel tokban (6xklf) T:1- Soviet Union 1980. 6pcs of Moscow Olympics gilt, enamelled metal badge in plastic case (6xdiff) C:AU
33432.

Szovjetunió 1980. 6db-os "Moszkvai Olimpia" aranyozott, zománcozott fém jelvény tétel tokban (6xklf) T:1- Soviet Union 1980. 6pcs of "Moscow Olympics" gilt, enamelled metal badge in plastic case (6xdiff) C:AU

1 000 HUF
Szovjetunió DN Dicsőség a világűr meghódítóinak fém jelvény (~100db) gyári csomagolásban T:1 Soviet Union ND Glory to the conquerers of the space metal badge (~100pcs) in original packing C:UNC
33433.

Szovjetunió DN "Dicsőség a világűr meghódítóinak" fém jelvény (~100db) gyári csomagolásban T:1 Soviet Union ND "Glory to the conquerers of the space" metal badge (~100pcs) in original packing C:UNC

5 000 HUF
5db klf szocialista kitüntetés, közte 1957. Szocialista Munkáért Érdemérem zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban + 1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br kitüntetés, eredeti, kopott mellszalaggal, dísztokban T:1-2
33434.

5db klf szocialista kitüntetés, közte 1957. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban + 1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés, eredeti, kopott mellszalaggal, dísztokban T:1-2

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF