Books: Tales

Number of items: 34

Janikovszky Éva: Már megint. Réber László rajzaival. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17300.

2 000 HUF
5,19
5,56
18
Sebők Zsigmond: Maczkó úr szárazon és vízen. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1926], Singer és Wolfner, 200 p. Kiadói aranyozott, festett, laza egészvászon-kötés,
17301.

3 400 HUF
8,83
9,44
10
17302.

3 000 HUF
7,79
8,33
17303.

3 000 HUF
7,79
8,33
Fables de la Fontaine avec nouvelles remarques explicatives philologiques et literaires.. par Félix Lemaistre. Paris, é.n. Garnier Fréres. Korabeli félbőr kötésben
17304.

2 800 HUF
7,27
7,78
Kovács Dénes: Góbé mesék. Bp., Szent István Társulat. Nagy Sándor címlapjával, szecesszióss egész oldalas és szövegközti rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17305.

5 000 HUF
12,99
13,89
Walt Disney - 101 kiskutya. Ford.: Székely Tamás. Bp., 1997, Egmont. Egészoldalas, színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17306.

2 400 HUF
6,23
6,67
Fekete István, Dargay Attila: Vuk. Bp., 2016, Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17307.

1 800 HUF
4,68
Altay Margit: A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp., (1941), Palladis Rt., 62 p. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, borítóval
17308.

2 400 HUF
6,23
6,67
Vitéz Csikós Jenő: Katona leszek. Pistike álma. Kálmán Viktor és Németh Nándor. [Bp.,1944], Makk József, 12 sztl. lev.+ 4 t. (színes képtábla.) Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötésben, kopott borítóval,  A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
17309.

3 000 HUF
7,79
8,33
17310.

5 000 HUF
12,99
13,89
Bakó Ágnes: Tücsi nem hagyja magát. Mayer Gyula rajzaival. Bp., 1974, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17311.

1 200 HUF
3,12
3,33

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.