Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 43

Novák Eszter - Szenes Adolf: Vegytan-természettan az elemi népiskolák V-VI. osztálya számára. Kalász-iskolakönyvek. Bp., Kalász. Félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
17093.

1 600 HUF
Jaloveczky Péter: A kis vegyész. Egyszerűbb vegytani eszközök készítése, kísérletezés, elemzések. Bp., 1935, Singer és Wolfner Irodalmi Int. Kiadói sérült papírkötésben, a kötés elvált.
17094.

1 800 HUF
Dr. Mihályhegyi Géza: Ady Endre szeme. Bp., 1939, Különlenyomat a Búvár V. évfolyam 6. számából.
17095.

1 000 HUF
A csecsemő- és gyermekgyógyászat tankönyve. Ford. és magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Török Gábor. Előszóval ellátta: Hainiss Elemér. Szeged, 1936., Ablaka György. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17096.

1 000 HUF
17097.

1 000 HUF
88 színes oldal sorozat 8 kötete: Házunk, kertünk madarairól, a Tengerek ékszereiről, A déligyümölcsökről, A vízi- és a mocsári növényekről, A sziklakerti növényekről, A rózsákról, Az évelőkről, A nappali lepkékről. Bp., 1981-1988., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötések.
17098.

600 HUF
1,62
1,76
17099.

1 200 HUF
Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
17100.

1 200 HUF
I. P. Magidovics: A földrajzi felfedezések története. Fordította: Dabis Attila. Bp.,1961, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés
17101.

1 000 HUF
Günter Vogel - Harmut Angermann: Biológia. SH Atlasz 1. Rajzolta: Inge Szász és Szász István. Bp., 1992, Springer-Verlag, 659 p. Ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17102.

1 800 HUF
Jurányi Lajos: Ceratozamia himsejtjeinek kifejlődése- és alkatáról. Négy táblával. Pest, 1870. Hoffmann 28 p. + 4 t. Későbbi papírborítóval
17103.

1 600 HUF
Klein Gyula: Néhány floriedea krystalloidjairól. Egy táblával. . Pest, 1871. Eggenberger. Későbbi papírborítóval 26 p + 1 t.
17104.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF