Books: Minibooks

Number of items: 27

Borsy Károly: A pécsi nyomdászat kezdetei. Pécs, 1974, Pécsi Szikra Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent a magyar nyomdászat 500., a pécsi nyomdászat 200. évében.
17285.

1 000 HUF
2,60
2,78
Buga Doktor: 70 üzenet. Bp., (1976), Alföldi Nyomda. A szerző, Buga László (1906-1988) magyar orvos, egészségügyi szakíró által aláírt! Számozott (119/1000). Kiadói kartonált papírkötés.
17286.

1 200 HUF
3,12
3,33
M. Vásárhelyi Vanda: Pro Arte. Ferenczy Béni Művészérmei. Szentendre, 1980. egészvászon kötésben 500 fekete számozott példányból a 298.
17287.

1 400 HUF
3,64
3,89
17288.

1 000 HUF
2,60
2,78
M. Várhelyi Vanda (szerk.): Műkincsek Pest megye múzeumaiban. Szentendre, 1981, k.n.. Gazdagon illusztrált. Kiadói vászonkötés, 500 piros számozott példányból a 465.
17289.

1 000 HUF
2,60
2,78
Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga kezével 1784-1814. Bp., 1977 Az 1928. évi kiadás fakszimiléje. Kiadói műbőr kötésben
17290.

Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga' kezével 1784-1814. Bp., 1977 Az 1928. évi kiadás fakszimiléje. Kiadói műbőr kötésben

1 200 HUF
3,12
3,33
17291.

1 000 HUF
2,60
2,78
Krúdy Gyula: Aranykéz utcai szép napok. Major Henrik rézmetszeteivel. 1977. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17292.

1 200 HUF
3,12
3,33
Erdődy János: Így élt Gutenberg. Bp., 1973., Móra Könyvkiadó. Minikönyv. Készült 750 számozott példányszámban. Sorozatszám: 391. Kereskedelmi forgalomba nem került. Aranyozott, kopott műbőr kötés
17293.

1 000 HUF
2,60
2,78
4 db minikönyv Kis képes krónika sorozatból: Kis Képes Krónika ([Bp.], 1980). 237. sz. számozott példány + A film világsztárjai (2 db) + Magyar városok 1981
17294.

1 200 HUF
3,12
3,33
Mucsi András: Magyarországi miniatúrák. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Kiadói műbőr kötés, kiadói tékában, jó állapotban.
17295.

1 000 HUF
2,60
2,78
8 db minikönyv: Kis képek nagy művekről + KRESZ táblák és jelek + Mihail Solohov: Emberi sors + Himnusz + Kovács Margit kiskönyve + Új Magyar Líra + Juhász Gyula: Ars longa + Szabó Ervin
17296.

1 600 HUF
4,16
4,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.