https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Minibooks

Number of items: 27

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst évek. Alexandra Könyvkiadó. Bp. 2005. Kiadói kartonált kötésben.
17273.

Ezüst évek. Alexandra Könyvkiadó. Bp. 2005. Kiadói kartonált kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
3
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.
17274.

Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,68
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Váci Könyvkötészet Vác. Üres minikönyv, egészvászon kötés, dedikált, jó állapotban.
17275.

Váci Könyvkötészet Vác. Üres minikönyv, egészvászon kötés, dedikált, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
Kossuth Lajos. Szerk.: Farkas Mária. Bp., 1977, Kossuth. Számozott! Minikönyv, kartonált papírkötésben, jó állapotban. 033/1200
17276.

Kossuth Lajos. Szerk.: Farkas Mária. Bp., 1977, Kossuth. Számozott! Minikönyv, kartonált papírkötésben, jó állapotban. 033/1200

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, magyar és latin nyelven.
17277.

Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, magyar és latin nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Minikönyv. Készült példányszám 500 fekete és 500 piros számozott példányban. Számozatlan. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
17278.

Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Minikönyv. Készült példányszám 500 fekete és 500 piros számozott példányban. Számozatlan. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Bajai Ferenc: Az Állami Biztosító alapításának 35. évfordulójára. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (600/347.) példányban.Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
17279.

Bajai Ferenc: Az Állami Biztosító alapításának 35. évfordulójára. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (600/347.) példányban.Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,16
EUR
,
4,44
USD
Number of bids:
0
Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Vál. Tótisz András. Minikönyv, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
17280.

Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Vál. Tótisz András. Minikönyv, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Kner Imre és Beatrice Warde találkozása. Bp., 1979, Zrinyi Nyomda. Kiadói nyl-kötésben. Számozott (1500/1379.) példány. kopott
17281.

Kner Imre és Beatrice Warde találkozása. Bp., 1979, Zrinyi Nyomda. Kiadói nyl-kötésben. Számozott (1500/1379.) példány. kopott

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Tari József: 45 éves a Zsolnay SE/Dozso SE sakkosztálya. Pápa,2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.
17282.

Tari József: 45 éves a Zsolnay SE/Dozso SE sakkosztálya. Pápa,2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.
17283.

Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,68
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
2 db minikönyv: Alapjogaim az Európai Unióban. Párizs, 2007, Éditions Biotop. Kiadói papírkötés.
17284.

2 db minikönyv: Alapjogaim az Európai Unióban. Párizs, 2007, Éditions Biotop. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment