Books: Law

Number of items: 18

15587.

20 000 HUF
51,95
55,56
Toldy Ferenc: A magyar birodalom alaptörvényei. Az eredeti deák szöveg mellé vetett magyar fordítással, közjogtani segédkönyvül Buda, 1861, Korabeli kopottas félbőr kötésben, Szilágyi Sándor névbélyegzővel
15588.

10 000 HUF
25,97
27,78
15589.

10 000 HUF
25,97
27,78
Magyar Országgyűlési Törvénykönyv. Első részlet. Pest, 1866, Poldini Ede. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, dohos, kopottas állapotban.
15590.

10 000 HUF
25,97
27,78
1844 Törvényjavaslat a honosításrul s a külföldiekről 4p
15591.

1844 Törvényjavaslat a' honosításrul 's a' külföldiekről 4p

6 000 HUF
15,58
16,67
1844 Jelentése az ősiség tárgyában kiküldött országos választmánynak. 40p. Korabeli papírborítékban
15592.

5 000 HUF
12,99
13,89
15593.

3 000 HUF
7,79
8,33
1831 Oktatásügyi témában Heves és Külső-Szolnok vármegyék javaslatai. 7 p.
15594.

2 600 HUF
6,75
7,22
[Domat, Jean (1625-1696)]: Les loix civiles dans leur ordre naturel; Le droit public et legum delectus. [...] II. köt. Paris, 1767, Compagnie des Libraires, 286+(2)+234 p. Francia nyelven. Korabeli, dombornyomott, bordázott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, szúrágta lyukakkal, hullámos lapokkal.
15595.

3 000 HUF
7,79
8,33
15596.

2 000 HUF
5,19
5,56
Dr. Kayos György: A szomszédok joga és kotelességei. Az Igazság c. folyóirat ajándék füzete. Bp., én. (cca 1930), Általános Nyomda, 30 p. A borító Jeney Jenő Béla (1874-1950) festőművész, grafikus, illusztrátor, karikaturista munkája. Kiadói rajzos papírkötésben, a gerinc felső részén kis sérüléssel.
15597.

2 400 HUF
6,23
6,67
Nagy Domokos, Tóth György: Eljárás házassági ügyekben. A vonatkozó jogszabályok és azok magyarázata a legújabb bírói gyakorlat közlésével. Bp., 1934, Radó, 205+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzőkkel, helyenként aláhúzásokkal.
15598.

1 200 HUF
3,12
3,33
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.