https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Judaica

Number of items: 44

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1883 Tisza-Eszlár. (Napi értesitő.) A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 2-28. sz. A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 1-29. sz. Nyiregyháza, 1883. Piringer és Jóba ny. Hiányok: Első szám címlap kivételével nagyrészt hiányzik, második szám hiányzik. Néhány lap sérült, egy két lapon szöveget is réintő hiányok, Modern félvászon kötésben
17168.

1883 Tisza-Eszlár. (Napi értesitő.) A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék" szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 2-28. sz. A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék" szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 1-29. sz. Nyiregyháza, 1883. Piringer és Jóba ny. Hiányok: Első szám címlap kivételével nagyrészt hiányzik, második szám hiányzik. Néhány lap sérült, egy két lapon szöveget is réintő hiányok, Modern félvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Number of bids:
3
[Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Korabeli pergamen-kötésben, sérült borítóval és sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a címlap kijár, rajta lyuk, a lapokon aláhúzásokkal, a hátsó szennylapon latin nyelvű autográf bejegyzéssel, megviselt állapotban. / [Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Parchment-binding, with damaged cover and damaged binding, some pages coming out, spotty pages, hole on the title page and it is coming out, underlines in the text, with Latin language notice in the back endpaper, in poor condition.
17169.

[Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Korabeli pergamen-kötésben, sérült borítóval és sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a címlap kijár, rajta lyuk, a lapokon aláhúzásokkal, a hátsó szennylapon latin nyelvű autográf bejegyzéssel, megviselt állapotban. / [Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Parchment-binding, with damaged cover and damaged binding, some pages coming out, spotty pages, hole on the title page and it is coming out, underlines in the text, with Latin language notice in the back endpaper, in poor condition.

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Number of bids:
0
Kiss József. Ünnepnapok. Bp., 1888, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, szakadt előzéklapok.
17170.

Kiss József. Ünnepnapok. Bp., 1888, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, szakadt előzéklapok.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Zsidó közösségek öröksége. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Toronyi Zsuzsanna. Magyar Zsidó Levéltári Füzetek 7. Bp., 2010., Magyar Zsidó Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17171.

Zsidó közösségek öröksége. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Toronyi Zsuzsanna. Magyar Zsidó Levéltári Füzetek 7. Bp., 2010., Magyar Zsidó Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
Raab Ferenc: A komáromi zsidók múltja és jelene. Komarno, 2000,KT Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17172.

Raab Ferenc: A komáromi zsidók múltja és jelene. Komarno, 2000,KT Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
4
Keller, R. Sharon ed.: The Jews in literature and art. Köln, 1992. Könemann. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 384p.
17173.

Keller, R. Sharon ed.: The Jews in literature and art. Köln, 1992. Könemann. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 384p.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
2
Witness to a jewish century. Photographs and life histories from Central and Eastern Europe. Gazdag képanyaggal, interjúkkal, közte Kinszki Judittal, Kinszki Imre (1901-1945) fotográfus lányával, hn., én., Cenrope.org., 51 p.
17174.

Witness to a jewish century. Photographs and life histories from Central and Eastern Europe. Gazdag képanyaggal, interjúkkal, közte Kinszki Judittal, Kinszki Imre (1901-1945) fotográfus lányával, hn., én., Cenrope.org., 51 p.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
12
Németh László-Paksy Zoltán: Együttélés és kirekesztés. Zsidók Zala megye társadalmában. 1919-1945. Zalai Gyűjtemény 58. Zalaegerszeg, 2004., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
17175.

Németh László-Paksy Zoltán: Együttélés és kirekesztés. Zsidók Zala megye társadalmában. 1919-1945. Zalai Gyűjtemény 58. Zalaegerszeg, 2004., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
Zwischen Ost und West. Galizische Jugend und Wien. Hrsg. von Gabriele Kohlbauer-Fritz im Auftrag des Jüdischen Museums Wien. Wien,2000,Jüdisches Museum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17176.

Zwischen Ost und West. Galizische Jugend und Wien. Hrsg. von Gabriele Kohlbauer-Fritz im Auftrag des Jüdischen Museums Wien. Wien,2000,Jüdisches Museum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Somodi Henrietta: Zsidók Bács-Kiskun megyében. Bp., 2001., Makkabi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17177.

Somodi Henrietta: Zsidók Bács-Kiskun megyében. Bp., 2001., Makkabi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
3
Zsidó kultúrtörténeti emlékek Fejér megyében. Relics of Jewish Cultural History in County Fejér. Székesfehérvár, 2004., Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.
17178.

Zsidó kultúrtörténeti emlékek Fejér megyében. Relics of Jewish Cultural History in County Fejér. Székesfehérvár, 2004., Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
1
Matteo Luigi Napolitano: Budapest igazai. A soá és a vatikáni diplomaták. Bp., 2014., Szent István Társulat.  Kiadói papírkötésben
17179.

Matteo Luigi Napolitano: Budapest igazai. A soá és a vatikáni diplomaták. Bp., 2014., Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment