4 000 HUF
10
Jakab Elek: Szabadságharczunk történetéhez. Visszaemlékezések 1848-1849-re. Bp., 1880, Rautmann Frigyes, (Wilckens F. C. és Fia-ny.),1 t. (Bem arcképe, Divald Károly munkája) + 577+(3) p.+ 7 t. (Klapka György, Gál Sándor, Vay Miklós, Mikó Imre, Bethlen Gergely, Gábor Áron, és Csány László arcképei, Divald Károly munkái). Első kiadás. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egy tábla hiánnyal.