17026.
420. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
1907-1908 Gyümölcskertész XVII-XVIII. évf. (Két évfolyam egybekötve). Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp., 1907-1908, Földmívelésügyi Magyar Kir. Minister (Schmidl Sándor-ny.), VII+(1)+368 p., VII+(1)+392 p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos, sérült lapokkal.