Watches

Number of items: 50

Piros LED digitális férfi karóra, fém szíjjal, működik, hátoldalán karcokkal. d: 35mm
11877.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1950 Doxa kézi felhúzós férfi karóra. Működő szerkezettel, karcolt számlappal, bőr szíjjal. d: 36 mm
11878.

6 000 HUF
Raketa mechanikus, 16 köves szovjet óra, fém óraszíjjal, működik. D: 35 mm
11879.

4 000 HUF
Ezüst (Ag) tokos karóra, a tok hátoldalán vésett felirattal: Nehogy Londont elfeledd, Rothermere. London, 1929, Szt. István Nap. (Harold Harmsworth (Lord Rothermere), a magyar revíziós törekvések pártolója adományozta a Szent István napi díszmisét követően a londoni jamboree-n résztvevő magyar cserkészcsapat tagjainak). Kopott számlappal, nem működik, 35x25 mm
11880.

Ezüst (Ag) tokos karóra, a tok hátoldalán vésett felirattal: "Nehogy Londont elfeledd, Rothermere. London, 1929, Szt. István Nap". (Harold Harmsworth (Lord Rothermere), a magyar revíziós törekvések pártolója adományozta a Szent István napi díszmisét követően a londoni jamboree-n résztvevő magyar cserkészcsapat tagjainak). Kopott számlappal, nem működik, 35x25 mm

3 200 HUF
8,65
9,41
54
Anker digitális férfi karóra, fém szíjjal, működik, d: 32mm
11881.

10 000 HUF
27,03
29,41
Tissot digitális és analóg karóra, működik, műanyag szíjjal, kopásnyomokkal, d: 22 cm
11882.

5 000 HUF
Karóra tétel: 2 db kvarc karóra (Marvin, Citizen), 5 db vegyes fém óraszíj, egy hiányos gyerek óra
11883.

1 000 HUF
Vegyes óra tétel, 6 db
11884.

Vegyes óra tétel, 6 db

2 000 HUF
25
7 db női óraszerkezet, néhány működik, d: kb. 20 mm
11885.

2 800 HUF
7,57
8,24
Raymond Weil 18K aranyozott óra, kvarc, működik, jelzett, aranyozott fém szíja enyhén kopottas, üveglap szép állapotban, d: 30 mm
11886.

28 000 HUF
75,68
82,35
Vekker / ébresztőóra gyűjtemény, mechanikusan teljesen felújított, (Slava, Mom,) olajozva, perselyezve. 13db
11887.

24 000 HUF
64,86
70,59
Swatch jellegú modern kvarc óra , dobozában, jó állapotban.
11888.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF