Watches

Number of items: 50

Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: Fogel Ferencz N. Károlyban, negyedütős szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, gyöngyház rátétekkel, felső félköríves mezőben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztítást igényel. m: 59 cm
11853.

150 000 HUF
405,41
441,18
11854.

180 000 HUF
486,49
529,41
Jean Marcel női kvarc karóra zafírüveggel, elemmel, eredeti bőr szíjjal, működő, jó állapotban, d: 23 mm
11855.

44 000 HUF
118,92
129,41
Momo design Chono Bull Head chronometer kvarc karóra, kaucsuk szíjjal d: 40 mm
11856.

16 000 HUF
43,24
47,06
Roamer férfi öltönyóra, kézi felhúzós 17 köves szerkezet, bőr szíjjal, szép állapotban, jelzett koronával, papírral. d: 33 mm
11857.

20 000 HUF
54,05
58,82
LEGO quartz karóra, elemcsere szükséges, szép állapotban, d:30mm
11858.

3 000 HUF
Anker mechanikus svájci karóra, 21 köves, dátumkijelzős, sorszámozott, szíj nélkül, kopottas állapotban, nem működik, d: 33 mm
11859.

2 000 HUF
LCD női kvarc óra leírással, korona hiányzik
11860.

100 HUF
0,27
0,29
Leisure by Lee férfi kvarc karóra, elemmel, működik 35 mm
11861.

2 000 HUF
Geneva kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal
11862.

2 400 HUF
Geneve kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal
11863.

2 400 HUF
Seiko automata karóra, vízálló, naptár funkcióval, fém szíjjal, jó állapotban, d: 32 mm
11864.

18 000 HUF
48,65
52,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF