https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 50

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: Fogel Ferencz N. Károlyban, negyedütős szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, gyöngyház rátétekkel, felső félköríves mezőben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztítást igényel. m: 59 cm
11853.

Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: "Fogel Ferencz N. Károlyban", negyedütős szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, gyöngyház rátétekkel, felső félköríves mezőben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztítást igényel. m: 59 cm

 
The item is not available
Starting price:
150 000 HUF
389,61
EUR
,
416,67
USD
Number of bids:
0
Omega Seamaster automata. fém tokkal, szép, szövet hatású számlappal, kék bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 35 mm
11854.

Omega Seamaster automata. fém tokkal, szép, szövet hatású számlappal, kék bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 35 mm

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
467,53
EUR
,
500,00
USD
Number of bids:
0
Jean Marcel női kvarc karóra zafírüveggel, elemmel, eredeti bőr szíjjal, működő, jó állapotban, d: 23 mm
11855.

Jean Marcel női kvarc karóra zafírüveggel, elemmel, eredeti bőr szíjjal, működő, jó állapotban, d: 23 mm

 
Sold
Starting price:
44 000 HUF
114,29
EUR
,
122,22
USD
Number of bids:
1
Momo design Chono Bull Head chronometer kvarc karóra, kaucsuk szíjjal d: 40 mm
11856.

Momo design Chono Bull Head chronometer kvarc karóra, kaucsuk szíjjal d: 40 mm

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
41,56
EUR
,
44,44
USD
Number of bids:
2
Roamer férfi öltönyóra, kézi felhúzós 17 köves szerkezet, bőr szíjjal, szép állapotban, jelzett koronával, papírral. d: 33 mm
11857.

Roamer férfi öltönyóra, kézi felhúzós 17 köves szerkezet, bőr szíjjal, szép állapotban, jelzett koronával, papírral. d: 33 mm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
51,95
EUR
,
55,56
USD
Number of bids:
1
LEGO quartz karóra, elemcsere szükséges, szép állapotban, d:30mm
11858.

LEGO quartz karóra, elemcsere szükséges, szép állapotban, d:30mm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,79
EUR
,
8,33
USD
Number of bids:
0
Anker mechanikus svájci karóra, 21 köves, dátumkijelzős, sorszámozott, szíj nélkül, kopottas állapotban, nem működik, d: 33 mm
11859.

Anker mechanikus svájci karóra, 21 köves, dátumkijelzős, sorszámozott, szíj nélkül, kopottas állapotban, nem működik, d: 33 mm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
2
LCD női kvarc óra leírással, korona hiányzik
11860.

LCD női kvarc óra leírással, korona hiányzik

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,26
EUR
,
0,28
USD
Number of bids:
0
Leisure by Lee férfi kvarc karóra, elemmel, működik 35 mm
11861.

Leisure by Lee férfi kvarc karóra, elemmel, működik 35 mm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
1
Geneva kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal
11862.

Geneva kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,23
EUR
,
6,67
USD
Number of bids:
0
Geneve kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal
11863.

Geneve kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,23
EUR
,
6,67
USD
Number of bids:
0
Seiko automata karóra, vízálló, naptár funkcióval, fém szíjjal, jó állapotban, d: 32 mm
11864.

Seiko automata karóra, vízálló, naptár funkcióval, fém szíjjal, jó állapotban, d: 32 mm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
46,75
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment