Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 49

Marthosi Mórocz Dénes: Katona és asszony. Bronz. Jelzett. Műkő talapzaton. 23 cm (A művész a turáni társaság alvezére volt)
11803.

18 000 HUF
46,75
50,00
Benczédi Sándor (1912-1998): Anyácska 1977. Égetett agyag. Jelzett. Talapzatán apró lepattanás. 34,5 cm
11804.

28 000 HUF
72,73
77,78
10
Gabay László (1897-1952): Art-deco térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, jelzett (Gabay), m: 32 cm / Art-deco nude, ceramics figure
11805.

10 000 HUF
25,97
27,78
18
R. Kiss Lenke (1926 - ): Flóra. 1980 körül. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton. M:36cm
11806.

60 000 HUF
155,84
166,67
Farkas Ferenc (1958- ): Térdeplő. m: 56 cm, samott, fa, 2006. Jelzett. Hibátlan.  1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a ZalaArt Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja.
11808.

Farkas Ferenc (1958- ): Térdeplő. m: 56 cm, samott, fa, 2006. Jelzett. Hibátlan. 1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a Zala'Art Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja.

48 000 HUF
124,68
133,33
Farkas Ferenc (1958- ): Nyugágyon. m: 28 cm, bronz, 2013. Jelzett. Hibátlan.  1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a ZalaArt Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja.
11809.

Farkas Ferenc (1958- ): Nyugágyon. m: 28 cm, bronz, 2013. Jelzett. Hibátlan. 1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a Zala'Art Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja.

90 000 HUF
233,77
250,00
Farkas Ferenc (1958- ): Fotel. m: 31 cm, bronz, kő, 2006. Jelzett. Hibátlan.  1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a ZalaArt Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja.
11810.

Farkas Ferenc (1958- ): Fotel. m: 31 cm, bronz, kő, 2006. Jelzett. Hibátlan. 1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a Zala'Art Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja.

90 000 HUF
233,77
250,00
11811.

100 000 HUF
259,74
277,78
Zajácz Tamás (1952-): Napraforgók. Bőr falikép, festett, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 70x50 cm
11812.

2 800 HUF
7,27
7,78
Zajácz Tamás (1952-): Ősz. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm
11813.

1 200 HUF
3,12
3,33
Zajácz Tamás (1952-): Nyár. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm
11814.

1 200 HUF
3,12
3,33
Máté János (1938-2014): Bronz fali dísztányér, jelzett, d: 18 cm
11815.

5 000 HUF
12,99
13,89

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.