Posters

Number of items: 180

14802.

100 000 HUF
270,27
294,12
1943 Légrády Sándor (1906-1987): Benne bízzatok! plakát, Klösz Gy. és Fia, hajtott, 83×60 cm
14803.

70 000 HUF
189,19
205,88
E. Kandó Gyula: Salgó brikett, Salgótarjáni Kőszénbánya Rt. plakát, hajtott, kis szakadásokkal, 94×63 cm
14804.

60 000 HUF
162,16
176,47
14805.

80 000 HUF
216,22
235,29
Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss jelzéssel a plakáton Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener Gschichten, damaged, fotooffset on paper.
14806.

Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss jelzéssel a plakáton Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener G'schichten, damaged, fotooffset on paper.

80 000 HUF
216,22
235,29
Udvari bál, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Henry Koster. Deanna Durbin, Robert Cummings és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Kissé sérült, kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie Spring Parade, slightly damaged, spotty, lithograph on paper.
14807.

Udvari bál, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Henry Koster. Deanna Durbin, Robert Cummings és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Kissé sérült, kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Spring Parade", slightly damaged, spotty, lithograph on paper.

40 000 HUF
108,11
117,65
15
14808.

26 000 HUF
70,27
76,47
14809.

22 000 HUF
59,46
64,71
14810.

18 000 HUF
48,65
52,94
14811.

18 000 HUF
48,65
52,94
14812.

20 000 HUF
54,05
58,82
14813.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF