Posters

Number of items: 180

14802.

100 000 HUF
259,74
277,78
1943 Légrády Sándor (1906-1987): Benne bízzatok! plakát, Klösz Gy. és Fia, hajtott, 83×60 cm
14803.

70 000 HUF
181,82
194,44
E. Kandó Gyula: Salgó brikett, Salgótarjáni Kőszénbánya Rt. plakát, hajtott, kis szakadásokkal, 94×63 cm
14804.

60 000 HUF
155,84
166,67
14805.

80 000 HUF
207,79
222,22
Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss jelzéssel a plakáton Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener Gschichten, damaged, fotooffset on paper.
14806.

Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss jelzéssel a plakáton Sérült, hiányos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener G'schichten, damaged, fotooffset on paper.

80 000 HUF
207,79
222,22
Udvari bál, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Henry Koster. Deanna Durbin, Robert Cummings és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Kissé sérült, kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie Spring Parade, slightly damaged, spotty, lithograph on paper.
14807.

Udvari bál, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Henry Koster. Deanna Durbin, Robert Cummings és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Kissé sérült, kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie "Spring Parade", slightly damaged, spotty, lithograph on paper.

40 000 HUF
103,90
111,11
15
14808.

26 000 HUF
67,53
72,22
14809.

22 000 HUF
57,14
61,11
14810.

18 000 HUF
46,75
50,00
14811.

18 000 HUF
46,75
50,00
14812.

20 000 HUF
51,95
55,56
14813.

16 000 HUF
41,56
44,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.