Maps

Number of items: 121

Sopron és környékének katonai térképe, Zone 15 Kol. XV., 1:75 000, vászontérkép, 39×51 cm
14138.

1 600 HUF
4,16
4,44
1940 Zsebatlasz. Bp., 1940, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 32 p. Benne az új országhatárokkal, a visszatért Felvidék, Kárpátalja, és Erdély területeivel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14139.

1 000 HUF
2,60
2,78
1975 A Velencei-tó és környéke, Kartográfiai Vállalat, 46×69 cm
14140.

1 600 HUF
4,16
4,44
cca 1920-1930 Szétdarabolt Magyarország térképe (a trianoni határok feltüntetésével). Terv.: Kogutowicz Károly. 1 : 1.500.000. Bp., Magyar Fölrajzi Intézet. Hajtva, kissé foltos, egyébként jó állapotban, 68x42,5 cm
14141.

1 400 HUF
3,64
3,89
cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról. A Pesti Hírlap ajándéka. Bp., Légrády Testvérek (Coloroffset-ny.), grafikus térkép, hátoldalán területi és népességi statisztikával. Hajtva, jó állapotban, 52,5x38,5 cm
14142.

2 000 HUF
5,19
5,56
11
2008 A Börzsöny, a Naszály és a Helembai-hegység. Turista- és kerékpáros térkép. 36 p. + 1 t. (1 : 30.000., 119x83 cm). Kiadói papírborítóban, volt könyvtári példány.
14143.

1 600 HUF
4,16
4,44
cca 1920-1930 2 db térkép: A két félteke, 1 : 82.000.000, 53,5x28,5 cm + Európa hegy- és vízrajzi térképe, 1 : 25.000.000, 28,5x22,5 cm. Magyar Földrajzi Intézet Rt. Hajtva.
14144.

1 000 HUF
2,60
2,78
2009 Bükk. Turista-, kerékpáros- és szabadidőtérkép. 1 t. (1 : 40.000., 107x83 cm) + 24 p. Kiadói papírborítóban, volt könyvtári példány.
14145.

1 600 HUF
4,16
4,44
2008 Erdély autótérképe. 1 t. (kihajtható, 1 : 400.000) + 36 p. (névmutató). Kiadói papírborítóban, volt könyvtári példány.
14146.

1 600 HUF
4,16
4,44
cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (38 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 6. sz. 1: 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, Pénzintézeti Sportegyletek Ligája turista osztály bélyegzőkkel, 167,5x41,5 cm
14147.

cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (38 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 6. sz. 1: 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája turista osztály" bélyegzőkkel, 167,5x41,5 cm

1 000 HUF
2,60
2,78
1942 Európai Oroszország térképe. 1 : 5.000.000. Kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Hajtva, jó állapotban, 93x62,5 cm
14148.

2 000 HUF
5,19
5,56
1908 Budapest-Zugliget és környéke térkép, kiadja a Budapest-Zugligeti Egyesület, 1 : 10.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtva, javításokkal, 66x55,5 cm
14149.

3 600 HUF
9,35
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.