Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 339

31099.

5 000 HUF
12,99
13,89
Asszonyi Tamás (1942-) 1974. Evangélikus Teológiai Akadémia kétoldalas Br emlékplakett tokban (90mm) T:2 patina
31100.

9 000 HUF
23,38
Asszonyi Tamás (1942-) 1978. Hatvan éves a Magyar Kommunista Ifjúsági Mozgalom kétoldalas, öntött Br emlékérem (82mm) T:1-
31101.

Asszonyi Tamás (1942-) 1978. "Hatvan éves a Magyar Kommunista Ifjúsági Mozgalom" kétoldalas, öntött Br emlékérem (82mm) T:1-

1 000 HUF
2,60
2,78
Asszonyi Tamás (1942-) 2000. Magyar Millenium kétoldalas Br emlékérem tájékoztatóval, bársony szütyőben (~52mm) T:1
31102.

9 000 HUF
23,38
Asszonyi Tamás (1942-) DN Az Ifjúságért / Ifjúsági díj ÁIB (Állami Ifjúsági Bizottság) kétoldalas Br díj plakett (76mm) T:1-
31103.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "Az Ifjúságért / Ifjúsági díj ÁIB (Állami Ifjúsági Bizottság)" kétoldalas Br díj plakett (76mm) T:1-

1 600 HUF
4,16
4,44
Asszonyi Tamás (1942-) DN Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszerkutatási munkásságért kétoldalas Br emlékérem (77mm) T:1- patina, ragasztott cetli a hátlapon /  Hungary ND János Kabay pharmacist 1896-1936 / Hungarian Pharmaceutical Society - For pharmaceutical research work two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Tamás Asszonyi (1942-) (77mm) C:AU patina, glued note on reverse
31104.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszerkutatási munkásságért" kétoldalas Br emlékérem (77mm) T:1- patina, ragasztott cetli a hátlapon / Hungary ND "János Kabay pharmacist 1896-1936 / Hungarian Pharmaceutical Society - For pharmaceutical research work" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Tamás Asszonyi (1942-) (77mm) C:AU patina, glued note on reverse

8 000 HUF
20,78
22,22
31105.

3 600 HUF
9,35
10,00
31107.

5 000 HUF
12,99
13,89
Berán Lajos (1882-1943) 1921. Ludovicus Berán - MCMXXI Berán Lajos éremművész önarcképe, egyoldalas, öntött Br plaketten (99x96mm) T:2 HP 1226
31108.

Berán Lajos (1882-1943) 1921. "Ludovicus Berán - MCMXXI" Berán Lajos éremművész önarcképe, egyoldalas, öntött Br plaketten (99x96mm) T:2 HP 1226

6 500 HUF
16,88
18,06
19
Berán Lajos (1882-1943) Gömbös Gyula 1886-1936 / Bátorság - Bölcsesség - Becsület Br emlékérem (70mm) T:2,2- ph., ü. HPII 267.
31109.

Berán Lajos (1882-1943) "Gömbös Gyula 1886-1936" / Bátorság - Bölcsesség - Becsület" Br emlékérem (70mm) T:2,2- ph., ü. HPII 267.

4 000 HUF
10,39
11,11
15
31110.

5 000 HUF
12,99
13,89
31111.

2 000 HUF
5,19
5,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 420:
Viewing: from 14 June to 23 June
Payment deadline is 8 July

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.