30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
1900 körül, angol kávéfőző szett, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, korának megfelelő állapotban, csészék jelzettek: Minton's. csészék hibátlanok. m: 33 cm