Number of items: 399

Adámi Sándor (1912 k.-1991): Tabán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, apró foltokkal, 25x33,5 cm
10000.

9 000 HUF
23,38
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Balatoni vitorlások. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 17x26 cm
10001.

6 000 HUF
15,58
16,67
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Napfényes utca. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, lap szélén ragasztás nyomaival. 13,5x19 cm
10002.

3 000 HUF
7,79
8,33
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Városrészlet, 1963. Akvarell, papír, jelzett, foltos, lap széle kissé sérült, 19,5×28,5 cm
10003.

1 400 HUF
3,64
3,89
Aladics Antal (1949-): Valamerre a földön (sorozatszám 29), 1990. Vegyes technika, papír. Jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 52x74 cm
10004.

8 000 HUF
20,78
22,22
Aladics Antal (1949-): Valamerre a földön (sorozatszám 91), 1991. Vegyes technika, papír. Jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 52x74 cm
10005.

8 000 HUF
20,78
22,22
Almásy Aladár (1946-): Noli me tangere. Litográfia, papír, jelzett, számozott (5/21). 43x32 cm Üvegezett, dekoratív fakeretben
10006.

13 000 HUF
33,77
36,11
9
Almásy Aladár (1946-): Patricius csapda. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próbanyomat V jelzéssel. Foltos. 50x64 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10007.

7 000 HUF
18,18
19,44
10008.

180 000 HUF
467,53
500,00
10009.

6 000 HUF
15,58
16,67
10010.

3 000 HUF
7,79
8,33
10011.

2 800 HUF
7,27
7,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.