Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 329

Nagy István jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 42×28 cm
10499.

2 400 HUF
Balázs János jelzéssel: Táncosnők, Vegyes technika, karton, 60x49cm
10500.

7 000 HUF
18,92
20,59
Bézi Ilona jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír. 42x51 cm.
10501.

4 000 HUF
Berényi jelzéssel. Alföldi táj. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben, 40x50 cm
10502.

2 000 HUF
Egri József jelzéssel: Munkások, olaj, farost, 50x70cm
10503.

8 000 HUF
Perlmutter jelzéssel: Kapu. Olaj, vászon. 50x70 cm
10504.

5 000 HUF
Kléh János jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35x25 cm
10505.

2 000 HUF
Herman jelzéssel (Herman Lipót?): Kinn, padon. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 14x21 cm.
10506.

9 000 HUF
24,32
26,47
Domanovszky jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír. Kissé sérült. 46x37,5 cm
10507.

4 000 HUF
Vörösgéza jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 52,5x34 cm
10508.

5 000 HUF
Tóth jelzéssel: Vízpart. Olaj, fa. Kopott fa keretben, 18x13 cm
10509.

1 000 HUF
Scheiber H jelzéssel: Táncosnő. Vegyes technika, papír. Sérült. 43x30,5 cm
10510.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF