Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 329

Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Női portré. Olaj, vászon. Sérült. 68x55 cm. Dekoratív korabeli. sérült fakeretben.
10402.

30 000 HUF
77,92
83,33
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első felében működött festő: Női portré, 1924. Olaj, vászon. restaurált. Kissé sérült. 70x60 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10403.

30 000 HUF
77,92
83,33
10404.

18 000 HUF
46,75
50,00
Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) grafikus: A Magyar Próza Mesterei, art deco könyvborító terv, 1929 körül. Tus, ceruza, papír. Lapon apró foltokkal. 20x23,5 cm.
10405.

6 000 HUF
15,58
16,67
Jelzés nélkül: Gyerekek. 6 db meseillusztráció terv, 1930 körül. Tus, színes ceruza, pauszpapír, sérült, 21x30 körüli méretekben cm
10406.

12 000 HUF
31,17
33,33
Jelzés nélkül: Népek és korok, Fővárosi Könyvkiadó, art deco könyvborító terv, 1930 körül. Tempera, ceruza, tus, papír. 21x13,5 cm.
10407.

6 000 HUF
15,58
16,67
Jelzés nélkül: 6 db art deco illusztráció- vagy divatterv, 1930 körül. Ceruza, papír. 12,5x20 cm körüli méretben.
10408.

8 000 HUF
20,78
22,22
10409.

26 000 HUF
67,53
72,22
Horváth I jelzéssel: Capri, 1907. Gouache, karton. 38x25,5 cm
10410.

10 000 HUF
25,97
27,78
E Horváth I jelzéssel: Capri. Gouache, karton. 38x26 cm
10411.

7 000 HUF
18,18
19,44
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő: Táj. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 24x35 cm.
10412.

15 000 HUF
38,96
41,67
Jelzés nélkül: Budapesti Dunapart. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 25,5x38,5 cm.
10413.

12 000 HUF
31,17
33,33

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.