Engravings

Number of items: 112

Ezekiel látomása. Kromolitográfia, papír. Paszpartuban. 27x19 cm.
10832.

1 600 HUF
Jákob álma. Kromolitográfia, papír. Paszpartuban. 27,5x19 cm.
10833.

1 600 HUF
Köln (Cöln). Acélmetszet, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 19x23 cm.
10834.

2 600 HUF
7,03
7,65
Feszty Árpád (1856-1914) után, Neogrády Antal (1861-1942): Árpád és a vezérek. A magyarok bejövetele, részlet a Feszty körképből. Kromolitográfia , papír. Bp., Könyves Kálmán sokszorosítása, Könyves Kálmán szárazbélyegzőjével. 1905-10 körül. Feltekerve. Lapszéli szakadásokkal. 43x85 cm.
10835.

12 000 HUF
32,43
35,29
Albert Henry Payne (1812-1902) metszése, L. Hicks után: Sir Walter Scott. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19x13,5 cm
10836.

2 600 HUF
7,03
7,65
Albert Henry Payne (1812-1902), A. Leel után: Das Goldsöhnchen. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 17x14 cm
10837.

1 000 HUF
Franz Barbarini (1804-1873) után, Young metszése: Liechtenstein. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Panorama der Oesterreichischen Monarchie, A. Hartleben, Pest c. kiadványból. Paszpartuban. Lap széle kissé foltos. 10x15,5 cm.
10838.

Franz Barbarini (1804-1873) után, Young metszése: Liechtenstein. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. "Panorama der Oesterreichischen Monarchie", A. Hartleben, Pest c. kiadványból. Paszpartuban. Lap széle kissé foltos. 10x15,5 cm.

1 000 HUF
Morelli Gusztáv (1848-1909)-id. Dörre Tivadar (1858-1932): Hajók a Dunán Budapestnél, 1888. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben, repedt üveggel. 13x18,5 cm
10839.

2 600 HUF
7,03
7,65
Thomas Heawood (1810-1870) után, Geyer metszése: Das Schiff des Ulysses auf Corfu (Odüsszeusz hajója Korfun). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Paszpartuban. Lap széle kissé foltos. 12x17,5 cm.
10840.

1 000 HUF
Die Ritterhalle (Schloss Heidelberg). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, lap széle kissé foltos, 13,5x17,5 cm
10841.

1 000 HUF
Gerard Dou (1613- 1675) után, Johann Leonhard Appold (1809-1858) metszése: Az asztrológus (Der Astrolog). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, lap széle kissé foltos, 14x17 cm
10842.

1 000 HUF
cca 1880-1900 Der Praterstern in Wien. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 12x23 cm
10843.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF