Engravings

Number of items: 112

A Sárkányrend lovagja 1400 elején. Fametszet, Üvegezett keretben. 17x13 cm
10784.

1 600 HUF
1859 A dévai vár déli oldala- Festung Deva, Mittagsseite. Acélmetszet, Ludwig Rohbock (1820-1883) rajza alapján metszette J. Umbach ( . Pest, Lauffer és Stolp, 16,5×11 cm, üvegezett keretben
10785.

4 000 HUF
1853 Toroczkó-Szentgyörgy és Dézs. Klimbovics F. körajza. Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából. Üvegezett keretben. / Lithography 22x28 cm
10786.

4 000 HUF
cca 1860 Alaprajz, javító fogház (a magány rendszer elvei szerint) Litográfia. Kis beszakadásokkal. 43x35 cm
10787.

16 000 HUF
43,24
47,06
Rudolf Alt (1812-1905): Prag Altstadt vom Volksgarten Gesehen, acélmetszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 10x15 cm
10788.

2 800 HUF
7,57
8,24
Rudolf v. Alt (1812-1905) után, R. Toth (?-) metszése, XX. sz. közepe/második fele: Josefsplatz, Bécs, 1844-ben. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben, 9×13 cm. Hátoldalán Friedrich Bachinger szabadkai képkeretező címkéjével.
10789.

2 000 HUF
cca 1850, 4 db acélmetszet: Quelle bey Jericho, Der Jordan, Ponte Santa Trinita in Florence, Egypten (Egyiptom). Acélmetszet, papír. Ponte Santa Trinita kissé sérült. 8,5x11 és 9,5x14 cm közötti méretekben
10790.

800 HUF
10791.

55 000 HUF
148,65
161,76
10792.

7 500 HUF
20,27
22,06
10793.

65 000 HUF
175,68
191,18
cca 1830 3 db rézmetszet: Dél-afrikaiak 15x22, egy beduin törzs, 16x15 cm. St Helena 13x8 cm
10794.

4 000 HUF
cca 1800 Kaukázusi népek 2 db rézmetszet / Cacucasian people 2 enrgavings 26x20 cm
10795.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF