Engravings

Number of items: 112

Rubens után, J. Klaus metszése: Jézus lábmosása. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lapszéli apró sérüléssel. 13x18cm
10760.

3 000 HUF
7,79
8,33
10761.

2 000 HUF
5,19
5,56
10762.

2 000 HUF
5,19
5,56
Van Dyck (1599-1641) festménye után, Iac. Adam metszése: Jelenet, 1801. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 12,5x8,5 cm
10763.

2 000 HUF
5,19
5,56
12 db acélmetszet antik szobrokról, helyenként kissé foltos, Albert Henry Payne (1812-1902) kiadása, lapméret: 28x21 cm
10764.

2 000 HUF
5,19
5,56
cca 1880 Sólyom nagyméretű litográfia tábla jelzett 30x40 cm
10765.

3 000 HUF
7,79
8,33
Jubál Károly, Juhbál Károly ( 1817-1853) tanár, az 1848-49-es szabadságharcot követő függetlenségi szervezkedések fő alakja és vértanúja kőnyomatos portré . Lapméret 28x37 cm
10766.

2 400 HUF
6,23
6,67
Vegyes élővilágos metszet tétel, rajta hüllőkkel,8 db, színes litográfiák, közte szakadt, foltos, 32x42 cm
10767.

1 600 HUF
4,16
4,44
cca 1900 Maláj népi tárgyak litográfia üvegezett keretben 29x20 cm
10768.

1 200 HUF
3,12
3,33
cca 1900 Középkori fal dekoráció dekorációs grafika litográfia üvegezett keretben 32x21 cm
10769.

1 200 HUF
3,12
3,33
cca 1850 Wissegrád (Visegrád) színezett acélmetszet. Üvegezett keretben 10x15 cm
10770.

1 600 HUF
4,16
4,44
cca 1900 Szembajok, Pallas Nagy Lexikona, üvegezett fa keretben, 21×27 cm
10771.

800 HUF
2,08
2,22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.