Engravings

Number of items: 112

10748.

11 000 HUF
28,57
30,56
cca 1800 3 db klf. rézmetszet római istenségekről (Pluto, Medea, stb.), egyik Johann Ender után, klf. méretekben, részben foltos.
10749.

4 000 HUF
10,39
11,11
Római kori amfiteátrum látképe a Nápolyi Királyság területén. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. hajtásnyommal, papírra kasírozva. 9x13 cm
10750.

2 000 HUF
5,19
5,56
cca 1789-1860 30 db klf. rézmetszet, klf. méretekben, részben foltos. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!
10751.

10 000 HUF
25,97
27,78
cca 1800 10 db klf. rézmetszet, többségében Schiller drámáihoz készült illusztrációk, klf.méretekben, részben kissé foltos.
10752.

5 000 HUF
12,99
13,89
cca 1800 3 db klf. rézmetszet a Harmincéves háború jeleneteivel, klf. méretekben, részben kissé foltos. 9x7 cm körüli méretben.
10753.

5 000 HUF
12,99
13,89
Hodges után, Simon metszése: Luknau vára (Palais de Luknau). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 10x12,5 cm
10754.

2 000 HUF
5,19
5,56
Napóleon sírjának felnyitása. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Foltos. 9x12 cm
10755.

2 000 HUF
5,19
5,56
10756.

2 000 HUF
5,19
5,56
Franz Xaver Stöber (1795-1858) metszése, Schedy után: Iván nagyfejedelem halála. Rézmetszet, papír, papírra kasírozva. 15x9 cm
10757.

2 000 HUF
5,19
5,56
Deveria után, Coignet metszése: Franciaországi Izabella királyné lovon. Rézmetszet,papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 12x9 cm
10758.

2 000 HUF
5,19
5,56
Paolo Veronese (1528-1588) után, William (Wilhelm) Unger (1837-1932) metszése: St. Geminianus és St. Severus. Rézkarc, papír. Jelzett a metszeten. 20x14 cm
10759.

2 400 HUF
6,23
6,67

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.