Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 362

Bognár György (1944-) 1987. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstözés
30900.

Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstözés

2 200 HUF
5,95
6,47
Bognár György (1944-) 1989. Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13 Ag emlékérem kapszulában (31,41g/0.999/42,5mm) T:PP fo. György Bognár (1944- ) 1989. President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989 Ag commemorative medallion in capsule (31,41g/0.999/42,5mm) C:PP spotted
30901.

Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem kapszulában (31,41g/0.999/42,5mm) T:PP fo. György Bognár (1944- ) 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in capsule (31,41g/0.999/42,5mm) C:PP spotted

11 000 HUF
29,73
32,35
Bognár György (1944-) 1989. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo GS7
30902.

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo GS7

1 400 HUF
Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) 1989. Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium bronz emlékérem (42,5mm) T:1
30903.

Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) 1989. "Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium" bronz emlékérem (42,5mm) T:1

1 400 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben aranyozott Cu emlékérem tokban(42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30904.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott Cu emlékérem tokban(42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

1 600 HUF
Bognár György (1944-) 1996. Millecentenárium bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30905.

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

1 400 HUF
Bognár György (1944-) DN Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945 jelzett Ag emlékérem (31,32g/0.999/42,5mm) T:PP fo., felszíni karc, patina
30906.

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" jelzett Ag emlékérem (31,32g/0.999/42,5mm) T:PP fo., felszíni karc, patina

11 000 HUF
29,73
32,35
Bognár György (1944-) DN Virágh Gedeon 1825-1872 - Az 1848-as Szabadságharc huszár őrnagya / Virágh Kúria - Kiskunsági Nemzeti Park Múzeuma - Kunszentmiklós kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30907.

Bognár György (1944-) DN "Virágh Gedeon 1825-1872 - Az 1848-as Szabadságharc huszár őrnagya / Virágh Kúria - Kiskunsági Nemzeti Park Múzeuma - Kunszentmiklós" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1976. Hungaropack 76 / Csomagolási Verseny 1976 Br plakett eredeti tokban (98mm) T:2
30908.

3 200 HUF
8,65
9,41
Borsos Miklós (1906-1990) 1956. Balatonért - Balatoni Intéző Bizottság 25 kétoldalas, öntött bronz jubileumi emlékérem (90mm) T:1- / Hungary 1956. Balatonért - Balatoni Intéző Bizottság 25 double-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (90mm) C:AU
30909.

Borsos Miklós (1906-1990) 1956. "Balatonért - Balatoni Intéző Bizottság 25" kétoldalas, öntött bronz jubileumi emlékérem (90mm) T:1- / Hungary 1956. "Balatonért - Balatoni Intéző Bizottság 25" double-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (90mm) C:AU

14 000 HUF
37,84
41,18
Borsos Miklós (1906-1990) 1963. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Dunakeszi Kőrösi Csoma Általános Iskola Díja - A Kiváló Tanuló és Kiváló Sportolónak kétoldalas, öntött bronz emlékérem (82mm) T:1,1- / Hungary 1963. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Dunakeszi Kőrösi Csoma Általános Iskola Díja - A Kiváló Tanuló és Kiváló Sportolónak double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (82mm) C:UNC,AU
30910.

Borsos Miklós (1906-1990) 1963. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Dunakeszi Kőrösi Csoma Általános Iskola Díja - A Kiváló Tanuló és Kiváló Sportolónak" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (82mm) T:1,1- / Hungary 1963. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Dunakeszi Kőrösi Csoma Általános Iskola Díja - A Kiváló Tanuló és Kiváló Sportolónak" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (82mm) C:UNC,AU

18 000 HUF
48,65
52,94
Borsos Miklós (1906-1990) 1972. 25 éves a Szövetkezeti Fa és Papíripar kétoldalas, öntött bronz emlékérem (83mm) T:1,1- / Hungary 1972. 25 éves a Szövetkezeti Fa és Papíripar double-sided, cast bronze commemorative medallion (83mm) C:UNC,AU
30911.

Borsos Miklós (1906-1990) 1972. "25 éves a Szövetkezeti Fa és Papíripar" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (83mm) T:1,1- / Hungary 1972. "25 éves a Szövetkezeti Fa és Papíripar" double-sided, cast bronze commemorative medallion (83mm) C:UNC,AU

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF