Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 362

Antalffyné Fridrik Mária (1888-1952) 1931. Férfi portré egyoldalas Br emlékplakett (120mm) T:2
30888.

Antalffyné Fridrik Mária (1888-1952) 1931. "Férfi portré" egyoldalas Br emlékplakett (120mm) T:2

6 000 HUF
15,58
16,67
Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége kétoldalas Br plakett (85mm) T:2
30889.

Asszonyi Tamás (1942- ) 1976. "MTESZ / Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége" kétoldalas Br plakett (85mm) T:2

2 200 HUF
5,71
6,11
Asszonyi Tamás (1942-) 1985. XXV. Miskolci Filmfesztivál 1985 kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (92mm) T:1-
30890.

Asszonyi Tamás (1942-) 1985. "XXV. Miskolci Filmfesztivál 1985" kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (92mm) T:1-

8 000 HUF
20,78
22,22
Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) 1990. Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae jelzett Ag emlékérem (35,99g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30891.

Bajnok Béla (1937-) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Magyar Köztársaság kikiáltása emlékére / Republica Hungariae" jelzett Ag emlékérem (35,99g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

8 000 HUF
20,78
22,22
30892.

2 400 HUF
6,23
6,67
Bartos Endre (1930-2006) DN Kohán Kohány György grafikust, festőművészt ábrázoló egyoldalas, öntött bronz plakett (107x115mm) T:2
30893.

10 000 HUF
25,97
27,78
Beck András (1911-1985) DN Nagy Imre egyoldalas, öntött bronz plakett (69x66mm) T:2
30894.

Beck András (1911-1985) DN "Nagy Imre" egyoldalas, öntött bronz plakett (69x66mm) T:2

2 400 HUF
6,23
6,67
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a ,,Nyugat / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse bronz emlékérem (123g/65mm) T:1- / Hungary 1928. The Nyugat for the Memory of Endre Ady bronze commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (123g/65mm) C:AU HP 986.
30895.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a ,,Nyugat'' / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'' bronz emlékérem (123g/65mm) T:1- / Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" bronze commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (123g/65mm) C:AU HP 986.

15 000 HUF
38,96
41,67
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a ,,Nyugat / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse Br emlékérem (65mm) T:2- ph. Hungary 1928. The Nyugat for the Memory of Endre Ady Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:VF edge error HP 986.
30896.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a ,,Nyugat'' / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'' Br emlékérem (65mm) T:2- ph. Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:VF edge error HP 986.

6 000 HUF
15,58
16,67
Berán Lajos (1882-1943) 1931. CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET kétoldalas Br emlékérem (70,5mm) T:1- patina, kis ph
30897.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " kétoldalas Br emlékérem (70,5mm) T:1- patina, kis ph

4 000 HUF
10,39
11,11
30898.

1 200 HUF
3,12
3,33
Bognár György (1944-) 1986. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:1- Adamo GS4
30899.

Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:1- Adamo GS4

1 400 HUF
3,64
3,89

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.