Books: Tales

Number of items: 31

17367.

5 000 HUF
Rejtő Jenő képregény-sorozat 18 kötete:  A tizennégy karátos autó, Piszkos Fred, a kapitány 1., Piszkos Fred közbelép, rész, Az előretolt helyőrség 1-2. rész., A három testőr Afrikában 1-2. rész. A láthatatlan légió 1-2. rész, A szőke ciklon, Az elveszett cirkáló, A megkerült cirkáló, Egy bolond száz bajt csinál, Vesztegzár a Grand Hotelben, A sárga garnizon/Víkend a pokolban, Bradley Tamás visszaüt, Pipacs, a fenegyerek / Minden jó, ha vége van, Az úr a pokolban is úr/A végzetes gyűrű. Kissé kopott borítóval, közte 1-2 foltossal.
17368.

2 800 HUF
7,57
8,24
16
[Pósa Lajos]: Nyuszi világ. Írta: Lajos bácsi. Bp., é.n., Forrás-ny., (12) p. Spirálfűzött keménytáblás kötés, helyenként kopottas, az utolsó lap elvált.
17369.

[Pósa Lajos]: Nyuszi világ. Írta: Lajos bácsi. Bp., é.n., "Forrás"-ny., (12) p. Spirálfűzött keménytáblás kötés, helyenként kopottas, az utolsó lap elvált.

2 400 HUF
Sokat eszel, erős leszel! Gyermek mérce. Bp., (1953), Athenaeum-ny. Félvászon-kötés, kihajtható (max. 120 cm), kissé sérült, tollas feljegyzésekkel.
17370.

2 000 HUF
R.-né Segesváry Izabella: Napfénytündérke elrablása. Mädy néni meséi. Bp., 1925, a szerző kiadása (Ujságüzem-ny.), 47+1 p. Oldalszámozáson belüli fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón saroktöréssel.
17371.

R.-né Segesváry Izabella: Napfénytündérke elrablása. Mädy néni meséi. Bp., 1925, a szerző kiadása ("Ujságüzem"-ny.), 47+1 p. Oldalszámozáson belüli fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón saroktöréssel.

2 000 HUF
17372.

1 800 HUF
17373.

1 400 HUF
2db régi képes mesekönyv, Nelson: Animal Pictures, R. Engelhardt: Bekante vom Lande
17374.

1 000 HUF
2 db 3D mesekönyv - Jane Ray: Hamupipőke. Bp., 2012, Pongrác + Kubasta, Vojtech: Jancsi és Juliska. Bp., 2017, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17375.

3 000 HUF
100 ukrán népmese. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17376.

1 800 HUF
Gáspárné Dávid Margit: Csöppike kalandjai Párisban. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,én., Nova. Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé sérült, laza kötéssel.
17377.

1 000 HUF
Edmondo de Amicis: Szív. A gyermekek számára. Ford.: Radó Antal. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 1 t. + 272 p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.
17378.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF