Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 38

Magyar gyógyszerkönyv. IV. kiadás. Bp., 1934, magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17138.

11 000 HUF
29,73
32,35
20
Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IV. Brünn 1787. Trassler Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, egy lap szakadt 374p. szníes táblák nélkül
17139.

6 000 HUF
Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., 1935, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban
17140.

4 000 HUF
A szarvasmarha-törzskönyvezés és utódellenőrzés évkönyve 1964-1965, 1965/1966. Szerk.: Felszeghy László. Bp., 1966-1967., Országos Állattenyésztési Felügyelőség. Fekete-fehér képanyaggal, kihajtható táblákkal illusztrált. Kiadói kissé kopott papírkötés. Megjelent 800 példányokban.
17141.

3 600 HUF
9,73
10,59
17142.

2 400 HUF
Dr. Berend Miklós, Dr. Preisich Kornél: A gyermekgyógyászat compendiuma. Gyakorló orvosok és orvosnövendékek számára. Átnézte és előszóval ellátta: Dr. Bókay János. Bp., 1899, Mai Henrik és Fia (Márkus Samu-ny.), VI+(2)+580 p. + 4 t. (két színes, két fekete-fehér képtábla). Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, a könyv végén található fekete-fehér képtáblák kijárnak.
17143.

4 000 HUF
17144.

3 000 HUF
17145.

2 400 HUF
17146.

1 200 HUF
17147.

1 200 HUF
Décsi Imre: A nemi élet és az erotika. Egészséges és beteg szerelem. I-IV. kötet. [Két kötetbe kötve.] Egészséges és beteg szerelem. Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről. Bp.,[1941], Népszerű Tudományos Könyvek a Szexuális Életről,(Weisz Sándor-ny.), 143+157; 160+128+7 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, az 1. kötet szakadt Kiadói papír védőborítóban, a 2. kötet kissé sérült, laza fűzéssel.
17148.

2 000 HUF
Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Magyar Hírmondó. Bp., 1984, Magvető- Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17149.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF