Books: Military

Number of items: 39

Bús János-Szabó Péter: Béke poraikra... I.,II.,III. kötet, Dokumentum-emlékkönyv a II. világháborúban a keleti hadműveletek során /a történelmi Magyarország területén/ nyugati hadműveleti területén elesett és nyugati hadifogságban meghalt magyar katonákról és munkaszolgálatosokról, Bp., 1999 Varietas 93 Kft., Bp., 2001 Varietas 93 Kft., Bp., 2013, Zrínyi Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban
16558.

24 000 HUF
62,34
66,67
Állambiztonsági ismeretek. Az állambiztonsági operatív munka alapjai és titkos nyomozati (operatív) eszközei. 1-3. köt. Szerk.: Gergely Attila. Bp., 1975., BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség, 100+1; 137+7; p.  Megjelent 1000 (ez a 649. számú példány), 700 (ez a 649. számú példány), és 700 (ez a 649. számú példány) sorszámozott példányban.
16559.

10 000 HUF
25,97
27,78
20
Dr. Csonkaréti Károly, Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen apró sérüléssel. Dr. Csonkaréti Károly, a könyv egyik szerzője által DEDIKÁLT példány.
16560.

2 400 HUF
6,23
6,67
16561.

5 000 HUF
12,99
13,89
16562.

7 000 HUF
18,18
19,44
16563.

4 000 HUF
10,39
11,11
Pataky Iván, Rozsos László, Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett. II. köt. Bp., 1992, Zrínyi Kiadó, 361+(2) p. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16564.

3 000 HUF
7,79
8,33
Winston S: Chruchill: Die Weltkrisis 1916/1918. Band I. Zürich-Leipzig-Wien,én.,Amalthea-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, beragasztott fekete-fehér képekkel (kivágások.)
16566.

2 600 HUF
6,75
7,22
16567.

2 000 HUF
5,19
5,56
Domokos György: Ottavio Baldigara. Egy itáliai várfundáló mester Magyarországon. Bp., 2000. Balassi. Kiadói papírkötésben 158p.
16568.

2 400 HUF
6,23
6,67
Oltványi László: Harcok Dél-Budapesten 1956. Washington-New York-München, 1981, Magyar Szabadságharcos Szövetség-a volt Magyar Politikai Foglyok Szövetsége-Nemzetőr. 233p. Első kiadás, emigráns kiadás! Néhány fekete-fehér képpel, ábrával illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt és foltos védőborítóval, egy lapon intézményi bélyegzővel, egy másik lapon ceruzás jelöléssel.
16569.

2 400 HUF
6,23
6,67
16570.

5 000 HUF
12,99
13,89

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.