Dr. Alapy Victor: A munkásbiztosítás érvényben lévő jogszabályai. Az ipari és kereskedelmi alkalmazottak betegség és baleset esetére való biztosításáról rendelkező 1907 : XIX. törvényből, valamint az ezt módosító törvényekből, kormány- és miniszteri rendeletekből. Bp., 1922, Hellas, 224+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, sérült, kijáró címlappal, egy-két sérült/hiányos lappal.
Hubai Miklós: A diplomaták jogi helyzete, a velük szemben alkalmazható rendőri intézkedések. Bp., 1978., BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Concha Győző: Hatvan év tudományos mozgalmai között. - - Összegyűjtött értekezései és bírálatai. I. köt. Bp., 1928., MTA, 4+645 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
A M. Kir. földmívelésügyi Miniszter 1932. évi 99.000. számú rendelete az állategészségügyről szóló 1928. évi XIX. tc. életbeléptetéséről. Félvászon kötés, beragasztott részletekkel, gépelt oldalakkal, kopottas állapotban.