Books: Law

Number of items: 21

15620.

12 000 HUF
31,17
33,33
Dr. Molnár Kálmán: Alkotmányos jogrendünk és a közjogi provizorium. A szerző, Molnár Kálmán (1881-1961) jogász, jogtudós, egyetemi tanár, közíró, politikus által DEDIKÁLT példány. Pécs, 1926., Dunántúl Rt. Egyetemi Nyomdája, 29+2 p. Kiadói papírkötés.
15621.

3 600 HUF
9,35
10,00
15622.

5 000 HUF
12,99
13,89
15623.

5 000 HUF
12,99
13,89
Eckhart Ferenc: A magyar alkotmányfejlődés. A szerző, Eckhart Ferenc (1885-1957) jog- és gazdaságtörténész, levéltáros, egyetemi tanár által DEDIKÁLT példány. Válasz Tomcsányi Móric és Molnár Kálmán bírálatára. Különlenyomat. Magyar Jogi Szemle Könyvtára 36. Bp., 1931., Attila, 17 p. Kiadói papírkötés,
15624.

3 000 HUF
7,79
8,33
15
15625.

1 000 HUF
2,60
2,78
Frank Tímea-Sulyok Gábor: A diplomáciai és a konzuli kapcsolatok joga. Bp., 2002., Rejtjel. Kiadói papírkötés.
15626.

1 600 HUF
4,16
4,44
15627.

2 400 HUF
6,23
6,67
15628.

2 400 HUF
6,23
6,67
Ipartörvények és ipari jogszabályok. Összeáll.: Lexa Ferenc, Glück Mihály. Meixner Ernő előszavával. Nagyvárad, 1941, Grafikai, LXXIII+911 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé deformált gerinccel, névbejegyzéssel a címlapon, aláhúzásokkal, az utolsó lapok egyikén betűzött gépelt irattal.
15629.

Ipartörvények és ipari jogszabályok. Összeáll.: Lexa Ferenc, Glück Mihály. Meixner Ernő előszavával. Nagyvárad, 1941, "Grafikai", LXXIII+911 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé deformált gerinccel, névbejegyzéssel a címlapon, aláhúzásokkal, az utolsó lapok egyikén betűzött gépelt irattal.

2 000 HUF
5,19
5,56
6 db nemzetközi szerződésekkel kapcsolatos kiadvány - A Föld Charta, Charter of tje United Nations and Statue of the International Court of Justice, Universal Declaration of Human Rights, Az Emberi Jogok Európai Bírósága eljárásaiban részt vevő személyekre vonatkozó európai megállapodás, Egyezmény az emberi jogok és alapvető szabadságok védelméről, NATO kézikönyv. Papírkötésben, jó állapotban.
15630.

2 000 HUF
5,19
5,56
Az 1900. évi törvények gyűjteménye. Kiadja: a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1900., Pesti Könyvnyomda Rt. Kopott egészvászon-kötésben.
15631.

1 400 HUF
3,64
3,89

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.