Books: Hunting Number of items: 12
2645196
17126
419
4800
Books: Hunting
Other collectibles
Molnár Gábor 6 műve:
Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdőiben.;
Négyen a vadonban. Brazíliai vadászkalandok.;
Pálmakunyhó az őserdőben. Második kiadás.Világjárók 33.;
Molnár Gábor: Jaguárországban. Világjárók 18. Második kiadás.;
Kalandok a brazíliai őserdőben. Vadász- és gyűjtőúton Észak-Brazília ősvadonában. Harmadik kiadás.;
A Bakonytól Amazóniáig.; Bp., 1961-1978, Szépirodalmi - Móra - Gondolat. Különféle kötésekben, változó állapotban, néhányban ex libris bejegyzésekkel.
4 800 HUF
2650931
17127
419
Books: Hunting
Other collectibles
Csathó Kálmán: Vadászzsákmány. - Ha a vadász ír, az író meg vadászik. - Hincz Gyula rajzaival. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos lapokkal
2 000 HUF
2644488
17128
419
Books: Hunting
Other collectibles
Országos Vadászati Kiállítás katalógus. Budapest, 1960. június 3-12. Bp., 1960, Állami-ny., 52+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés.
2 000 HUF
2645230
17129
419
Books: Hunting
Other collectibles
Herman Ottó: Erdők, rétek, nádasok (Válogatás Herman Ottó műveiből.) Vál. és szerk.: Szepesi Attila. Szecskó Péter rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói egészvászon kötés, szakadt kiadói papír védőborítóval,
1 000 HUF
2643922
17130
419
Books: Hunting
Other collectibles
Wolfgang Ullrich: Nagyvadak nyomában. Ford.: Gergely Erzsébet. Bp., 1966., Táncsics. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,
1 600 HUF
2648807
17131
419
Books: Hunting
Other collectibles
Róna István: Híres vadászkalandok. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, néhány lap kissé foltos.
1 200 HUF
2645484
17132
419
Books: Hunting
Other collectibles
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp., 1985, Kentaur. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
2649963
17133
419
Books: Hunting
Other collectibles
Széchényi Zsigmond 2 műve:
Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.;
Afrikai tábortüzek. Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Bp, 1966, Szépirodalmi. Negyedik kiadás. A szerző felvételeivel. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben.;
1 200 HUF
2446281
17134
419
Books: Hunting
Other collectibles
2304132
17135
419
Books: Hunting
Other collectibles
1 000 HUF
2442914
17136
419
Books: Hunting
Other collectibles
2 000 HUF
2381385
17137
419
Books: Hunting
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035