Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 49

1934 A Budapesti Hentesek Ipartestülete évkönyve. 1934. A Budapesti Hentesek Ipartestülete elöljáróságának 1935. évi jelentése a közgyűléshez. A Budapesti Hentesek Ipartestülete alapszabálya. Bp., 1934., Budapesti Hentesek Ipartestülete. Kiadói papírkötés. Benne 1935-ös meghívóval.
17077.

3 000 HUF
1936 A Budapesti Hentesek Ipartestülete Elöljáróságának évi jelentése az 1936. évről. Bp., 1937., Retkes Pál. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon lyukkal. + 1941 Budapesti Mészárosok és Hentesek Ipartestülete évkönyve. 1941. A Budapesti Mészárosok és Hentesek Ipartestülete elöljáróságának 1941. évi jelentése. Bp.,(1942),Budapesti Mészárosok és Hentesek Ipartestülete
17078.

2 000 HUF
Schandl József: Lótenyésztés. Bp.,1959, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, kijáró lappal, néhány lapon bejelöléssel, aláhúzással.
17079.

3 600 HUF
9,73
10,59
[Magyar Elek]: Az ínyesmester 1000 új receptje. Bp.,1935., Athenaeum, 255 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel az elülső szennylapon, az első pár lap kijár
17080.

2 000 HUF
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Színházi Élet. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
17081.

2 000 HUF
Az Uj Idők receptkönyve. Bp., 1931, Singer és Wolfner, XVI+272+(8) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17082.

1 800 HUF
Dr. Kalmár Zoltán, Dr. Makara György: Ehető és mérges gombák. Bp., 1978, Natura. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17083.

2 800 HUF
7,57
8,24
Mezőgazdasági zsebkönyv I. Szerk.: Dr. Vajdai Imre. H.n., 1994, Ro-Ka Bt., 301 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 4000 példányban. Dr. Vajdai Imre, a kötet szerkesztőjének dedikációjával és névjegykártyájával.
17084.

3 000 HUF
17085.

3 800 HUF
10,27
11,18
A fajtaborsó vetőmagtermesztése. Mezőkovácsháza,1985,Békés m. Zöldségvetőmag Termelési Társulás. Félvászon-kötés, a hátsó borítón bejegyzéssel.
17086.

2 400 HUF
Nagy Gyula: A hybro broilertartás kézikönyve. Bp., 1978., Hunniahibrid. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. + Holdas Sándor: A broiler hazájában. (Az amerikai baromfitenyésztésről.) Bp., 1968., Mezőgazdasági. Kiadói kissé szakadt papírkötés. Megjelent 28000 példányban.
17087.

3 200 HUF
8,65
9,41
Állattenyésztési enciklopédia I-III. kötet. Szerk.: Dr. Horn Artúr- Bp., 1971, Mezőgazdasági. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel, a 2. kötetben kijáró lapokkal, kissé laza kötéssel.
17088.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF