Books: Architecture, Art

Number of items: 307

16598.

6 000 HUF
Katona Imre: Porcelánlexikon. Az európai porcelánműhelyek, porcelánmanufaktúrák és porcelánjegyek enciklopédiája. Bp., 1999, Gesta. Gazdag képanyaggal, jelzésekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egy-két ceruzás bejelöléssel. Rendkívül izgalmas és ritka szakmunka!
16599.

40 000 HUF
108,11
117,65
16600.

20 000 HUF
54,05
58,82
Dr. Homér Lajos: A bútor története Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), Barka,(Reiner Ödön-ny.), 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. 103 - 286. oldalak között fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal a borítón, Dr. Okolicsányi Kuthy de Okolicsna ex libris-szel.   Számozott, 2. számú, a szerző, Homér Lajos (1909-?) által ALÁÍRT példány.
16601.

Dr. Homér Lajos: A bútor története Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), "Barka",(Reiner Ödön-ny.), 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. 103 - 286. oldalak között fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal a borítón, Dr. Okolicsányi Kuthy de Okolicsna ex libris-szel. Számozott, 2. számú, a szerző, Homér Lajos (1909-?) által ALÁÍRT példány.

10 000 HUF
27,03
29,41
16602.

10 000 HUF
27,03
29,41
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. I-V. kötet. Bp., 1984-1987, Helikon. Reprint kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papírtokban, jó állapotban.
16603.

10 000 HUF
27,03
29,41
16604.

16 000 HUF
43,24
47,06
16605.

8 000 HUF
16606.

8 000 HUF
Magyar Vilmos: Alpár Ignác élete és működése II. rész: Út a hírnév felé. 1882-1896. Bp., 1933, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 97+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, koszos borítóval.
16607.

4 000 HUF
Hantai. Szerk.: Fabényi Júlia, Kürti Emese, Popovics Viktória. (Kiállítási katalógus.) Bp., 2014, Ludwig Múzeum-Kortárs Művészeti Múzeum, 211 p. Gazdag képanyaggal, Hantai Simon műveinek reprodukcióival illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16608.

8 000 HUF
Judit Reigl. Szerk.: Andrási Kata, Makláry Kálmán. Bp., 2005, Makláry Artworks Kft.-Műcsarnok, 199 p. Gazdag képanyaggal, Reigl Judit műveinek reprodukcióival illusztrálva. Magyar, francia és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16609.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF