Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 57

32336.

1 200 HUF
32337.

4 800 HUF
12,97
14,12
32338.

9 000 HUF
24,32
26,47
Ausztria 1935. Bécsi Regatta Egyesület / 50. évfordulós regatta kétoldalas Br emlékplakett (50mm) T:1- patina, kis ph Austria 1935. Vienna Regatta Association / 50th Anniversary Regatta (Wiener Regattaverein / 50 Jubilaumsregatta) two-sided Br commemorative medallion (50mm) C:AU patina, small edge error
32339.

Ausztria 1935. "Bécsi Regatta Egyesület / 50. évfordulós regatta" kétoldalas Br emlékplakett (50mm) T:1- patina, kis ph Austria 1935. "Vienna Regatta Association / 50th Anniversary Regatta (Wiener Regattaverein / 50 Jubilaumsregatta)" two-sided Br commemorative medallion (50mm) C:AU patina, small edge error

2 600 HUF
7,03
7,65
32340.

8 000 HUF
Ausztria 1966. I. Ferdinánd jelzett Ag emlékveret az 1527-es Pfunder (12kr) mintájára, díszdobozban (13,50g/0,900/30mm) T:2- patina Austria 1966. Ferdinand I marked Ag commemorative coin of the Pfunder (12kr) coin from 1527, in original case (13,50g/0,900/30mm) C:VF patina
32341.

5 000 HUF
Ausztria / Bécs 1978. Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1978 ezüstözött Br emlékérem, peremen Bronze beütéssel. Szign.: Grienauer (70mm) T:1- Austria / Vienna 1978. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit herrn Rudolf Drevo Wien 1978 (For Faithful Work to Mr. Ludwig Kopic Vienna 1965) silvered Br medal with Bronze hallmark on the edge. Sign.: Grienauer (70mm) C:AU
32342.

Ausztria / Bécs 1978. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1978" ezüstözött Br emlékérem, peremen "Bronze" beütéssel. Szign.: Grienauer (70mm) T:1- Austria / Vienna 1978. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit herrn Rudolf Drevo Wien 1978 (For Faithful Work to Mr. Ludwig Kopic Vienna 1965)" silvered Br medal with "Bronze" hallmark on the edge. Sign.: Grienauer (70mm) C:AU

2 000 HUF
Ausztria 1988. II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (164x72mm) T:2 ph Austria 1988. Pope Johannes Paulus II in Österreich - Yes to faith, yes to Life (Ja zum glauben ja zum leben) Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (164x72mm) C:XF edge error
32343.

Ausztria 1988. "II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (164x72mm) T:2 ph Austria 1988. "Pope Johannes Paulus II in Österreich - Yes to faith, yes to Life (Ja zum glauben ja zum leben)" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (164x72mm) C:XF edge error

8 000 HUF
Ausztria 1990. Vénusz - Naptár 1990 jelzett Ag naptárérem (25,87g/0.900/40mm). Szign.: ZA / Wähner T:2 Austria 1990. Venus - Jahresregent 1990 hallmarked Ag calendar medallion (25,87g/0.900/40mm). Sign.: ZA / Wähner C:XF
32344.

Ausztria 1990. "Vénusz - Naptár 1990" jelzett Ag naptárérem (25,87g/0.900/40mm). Szign.: ZA / Wähner T:2 Austria 1990. "Venus - Jahresregent 1990" hallmarked Ag calendar medallion (25,87g/0.900/40mm). Sign.: ZA / Wähner C:XF

8 000 HUF
32345.

4 800 HUF
12,97
14,12
Csehszlovákia 1978. Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde ezüstözött fém emlékérem plombált tokban. Szign.:C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) patina Czechslovakia 1978. Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978 silver-plated metal medallion in a sealed plastic case. Sign.:C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP) patina
32346.

Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" ezüstözött fém emlékérem plombált tokban. Szign.:C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) patina Czechslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" silver-plated metal medallion in a sealed plastic case. Sign.:C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP) patina

8 000 HUF
32347.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF