Posters

Number of items: 256

Hétszilvafa. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Turay Ida, Csortos Gyula, Szilassy László, Kiss Manyi, Vaszary Piri szereplésével, rendezte Podmaniczky Félix. Zene: Sándor Jenő. Litográfia, papír. A (?) jelzéssel a litográfián. Unitas nyomda., Bp. Imago Film. Lap széle sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 94×30 cm. / Vintage rare poster of a Hungarian movie from 1940, lithograph on paper, with some damages on the edges, a bit spotty.
14772.

40 000 HUF
108,11
117,65
Kreutzer-Sonáta. (Die Kreutzersonate). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1937. Lil Dagover, Peter Pedersen és mások szereplésével. Rendezte: Veit Harlan. Litográfia, papír. Kuti és Csertyánszky nyomda, Bp. Ufa. Sarkaiban és szélein sérült és hiányos, hajtásnyomokkal,. 95×30 cm. A Kuti és Csertyánszky nyomda mindössze három évig, 1935-től 1938-ig működött. Ritka! / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie (Die Kreutzersonate) starring Lil Dagover, lithograph on paper, with smaller damages, bit spotty. 95×30 cm.
14773.

Kreutzer-Sonáta. (Die Kreutzersonate). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1937. Lil Dagover, Peter Pedersen és mások szereplésével. Rendezte: Veit Harlan. Litográfia, papír. Kuti és Csertyánszky nyomda, Bp. Ufa. Sarkaiban és szélein sérült és hiányos, hajtásnyomokkal,. 95×30 cm. A Kuti és Csertyánszky nyomda mindössze három évig, 1935-től 1938-ig működött. Ritka! / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie ("Die Kreutzersonate") starring Lil Dagover, lithograph on paper, with smaller damages, bit spotty. 95×30 cm.

40 000 HUF
108,11
117,65
Bulu, a fehér tigris (Booloo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Colin Tapley szereplésével. Rendezte: Clyde E. Elliott. Litográfia, papír. Nemes jelzéssel a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap tetején korabeli ceruzás felirattal: Attila mozgóban december 26-án. Feltehetően a budafoki Attila mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit. Lap széle kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 94×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Booloo from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges, a bit spotty.
14774.

Bulu, a fehér tigris (Booloo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Colin Tapley szereplésével. Rendezte: Clyde E. Elliott. Litográfia, papír. Nemes jelzéssel a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap tetején korabeli ceruzás felirattal: "Attila mozgóban december 26-án". Feltehetően a budafoki Attila mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit. Lap széle kissé sérült és kissé foltos, hajtásnyomokkal. 94×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Booloo" from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges, a bit spotty.

40 000 HUF
108,11
117,65
Ének a búzamezőkről, 1947. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Szőts István. Litográfia, papír. Gáti litográfia. Szakadásokkal. Hajtásnyomokkal. Feltekerve 84×28 cm / Vintage Hungarian movie poster, with tears, lithography on paper.
14775.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1930 Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Péti Salpeter (Pétisó). A Péti Nitrogénművek kétoldalas, német nyelvű, illusztrált reklámkiadványa, kisplakát. Bp., Klösz-ny. Apró szakadással, 30x21 cm
14776.

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1920 Földes-féle Margit-créme puder szappan üdit, szépít, fiatalít, villamosplakát, sérült, 23x17cm
14777.

cca 1920 "Földes-féle Margit-créme puder szappan üdit, szépít, fiatalít", villamosplakát, sérült, 23x17cm

2 000 HUF
19
1942 A Hétfő Reggel című 1939-1944 között hétfőnként megjelenő napilap reklámplakátja, jó állapotban, 23,5×15 cm
14778.

6 000 HUF
1930 Komjáti Gyula rajzai és rézkarcai egy hadifogoly haláltusájáról, plakát, sérülésekkel, hajtott, fólia borítással, 46×31 cm
14779.

8 000 HUF
1928 Pánik c. német film plakátja, Deutsche Filmexport, lyukasztással, 33,5x23 cm
14780.

2 000 HUF
25
cca1930 Arizona fehérnemű üzem plakátterv, papír, vegyes technika, 23,5x23,5 cm
14781.

5 000 HUF
1929 Orsz. M. Kir. Színművészeti Akadémia előadásai az Urániában, plakát, hajtott, apró szakadásokkal, 31x48 cm
14782.

1 600 HUF
1891 Sepsiszentgyörgy, Egy szegény ifjú története előadás plakátja, Deréki Antal jutalomjátéka, foltos, kis szakadásokkal, 47x31 cm
14783.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF