Tétel

140 000 HUF
363,64 EUR, 400,00 USD

Description:

Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával, apró máz lepattanásokkal és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)

Share:

Facebook Twitter

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.