Number of items: 358
2538855
11260
418
Other collectibles
Herendi virágmintás rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 13 cm
8 000 HUF
2512862
11261
418
Other collectibles
Herendi Balaton litofán (fény felé tartandó) dísztányér. Fehér és biszkvit mázas, Jelzés nélkül, hibátlan. d: 22 cm
9 000 HUF
2640182
11262
418
Other collectibles
Herendi Rotschild mintás áttört kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 24 cm
18 000 HUF
2634307
11263
418
Other collectibles
4 db Herendi fehér mázas leveses csésze. Jelzett, hibátlan. d: 14 cm
10 000 HUF
2640192
11264
418
80000
Other collectibles
Zsolnay Pompadour mintás 12 személyes étkészlet (a szószos tál hiányzik), + hozzá 6 személyes mokkás készlet (összesen: 57 db), matricás, jelzett, hibátlan.
80 000 HUF
2640015
11265
418
30000
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes kompótos készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
30 000 HUF
2639891
11266
418
30000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Mihálovicsné), hibátlan. d:19 cm, m:17 cm
30 000 HUF
2538728
11267
418
15000
Other collectibles
15 000 HUF
2523692
11268
418
Other collectibles
20 000 HUF
2566570
11269
418
40000
Other collectibles
Zsolnay váza, türkiz mázakkal, jelzett, restaurált. m: 33cm
40 000 HUF
2630977
11270
418
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas dzsámi, porcelánfajansz, 1930 körül, minaret teteje sérült, jelzett, m:14 cm
1 000 HUF
2634443
11271
418
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas békakirály. Jelzett, a koronáján sérült, ragasztott, m: 7 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m