Number of items: 358

11152.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
140 000 HUF
385,67
417,91
  Add to cart
  Remove
11153.

Available
220 000 HUF
606,06
656,72
  Add to cart
  Remove
Fischer Emil (1863 - 1937): Cukortartó. Pálinkás Béla (1880-?), népi motívummal, mázas fajansz, kézzel festett, jelzett, lepattanással, m: 9,5 cm
11154.

20 000 HUF
55,10
59,70
23
Hammer price:
60 000 HUF
Meisseni nagy méretű porcelán tál, jelzett, másodosztály, hibátlan. 41x41 cm
11155.

55 000 HUF
151,52
164,18
Hammer price:
55 000 HUF
Herendi Magyar Nemes, 1942, kézzel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő kopásokkal, m: 39 cm
11156.

140 000 HUF
385,67
417,91
Hammer price:
340 000 HUF
Herendi szamócás áttört nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 14 cm, m: 15 cm
11157.

Available
55 000 HUF
151,52
164,18
  Add to cart
  Remove
Herendi porcelán monumentális, áttört bonbonier, aranyozott díszítéssel kézzel festett jelzett, rózsán apró lepattanás, d: 18, m: 18 cm
11158.

28 000 HUF
77,13
83,58
Hammer price:
30 000 HUF
11159.

Available
40 000 HUF
110,19
119,40
  Add to cart
  Remove
Óherendi figurális lámpatest, fehér mázas porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29cm
11160.

40 000 HUF
110,19
119,40
Hammer price:
46 000 HUF
Herendi juhász bárányokka, kézzel festett porcelán, jelzett, m: 22cm
11161.

80 000 HUF
220,39
238,81
10
Hammer price:
140 000 HUF
Herendi táncoslány, kézzel festett, jelzett, fenékrészen mázhibával, m: 33 cm
11162.

60 000 HUF
165,29
179,10
Hammer price:
60 000 HUF
Herendi Déryné, fehérmázas porcelán, jelzett, m: 37 cm
11163.

Available
34 000 HUF
93,66
101,49
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.