Engravings

Number of items: 97

10818.

2 000 HUF
Joseph Zürnich: Nagy Ugrócz. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c. munkából. Kissé foltos. 18x24 cm
10819.

3 000 HUF
Joseph Mallord William Turner (1775-1851) után, Heawood metszése: Bai von Baja, 1850 körül. Acélmetszet, papír. . Lap széle kissé foltos. 13,5x20,5 cm
10820.

1 800 HUF
Színház tere Pesten, 1830-1840 körül. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Foltos. 10,5x15,5 cm /
10821.

2 000 HUF
cca 1880 Állatok. 10db színezett acélmetszet, ill. rézkarc /  Animals, 9 colored steel engravings and an etching, 19x28cm
10822.

5 000 HUF
XX. sz. Olvashatatlan jelzéssel: Rodach (Bajorország). Rézmetszet, papír, 8,5x17,5cm
10823.

1 000 HUF
1493 A nürnbergi Hartmann Schedel krónika egy lapja, rajta Magyarországról és Mátyás király uralkodásáról szóló komplett ismertetéssel és Mátyás király portréjával, valamint Nicolaus Cusanus, Bessarion görög pártiárka, Niccol? Perotti, Matheolus ) fametszetű képeivel. / 1493 wood engraving from the Hartmann Schedel Chronicle with image and story of King Matthias Corvinus. 28x46 cm
10824.

40 000 HUF
108,11
117,65
1493 A Hartmann Schedel krónika egy lapja , rajta pápák (V. Miklós, III. Calixtus és írók Lorenzo Valla, Szent Miklós, Flavio Biondo) fametszetű képeivel. Nagyon régi restaurálással a szélén. / 1493 wood engraving from the Hartmann Schedel Chronicle with popes and Humanists . With damage on the side. 28x46 cm
10825.

10 000 HUF
27,03
29,41
16 db vegyes témájú metszet és nyomat a Pallas és Meyers lexikonból. Részben kétoldalas. 16x24,5 cm
10826.

2 000 HUF
cca 1900 6 db vegyes népviselet témájú illusztráció (Ormánsági népviselet Baranyában, Paraszt férfi és nő Kremsmünster környékéről stb.). Kromolitográfia és nyomat, papír, részben kissé foltos, 28x20,5 cm
10827.

2 400 HUF
cca 1870-1880 11 db különféle litho képecske 11 cm-ig / 11 litho images
10828.

3 000 HUF
cca 1810 gróf Széchényi Ferenc (1754-1820) ex librise, 7,5×7 cm
10829.

5 000 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF