Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 60

Izrael DN Hét áldás kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 6939, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Seven Benedictions bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 6939 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32263.

3 600 HUF
9,35
10,29
Izrael DN Emlékezz a Holokausztra / Anna Frank Br emlékérem eredeti műbőr tokban (30mm) T:1 Israel ND Remember Holoaust / Anne Frank Br medallion in orioginal faux leather case (30mm) C:UNC
32264.

Izrael DN "Emlékezz a Holokausztra / Anna Frank" Br emlékérem eredeti műbőr tokban (30mm) T:1 Israel ND "Remember Holoaust / Anne Frank" Br medallion in orioginal faux leather case (30mm) C:UNC

1 000 HUF
2,60
2,86
Japán 1965. Tokió Japán 1965 / Az Élettani Tudományok XXIII. Nemzetközi Kongresszusa Br emlékérem füllel (60mm) T:2 Japán 1965. Tokio Japan 1965 / XXIII International Congress of Physiological Sciences Br commemorative medallion with ear (60mm) C:XF
32265.

Japán 1965. "Tokió Japán 1965 / Az Élettani Tudományok XXIII. Nemzetközi Kongresszusa" Br emlékérem füllel (60mm) T:2 Japán 1965. "Tokio Japan 1965 / XXIII International Congress of Physiological Sciences" Br commemorative medallion with ear (60mm) C:XF

1 200 HUF
3,12
3,43
Kanada 1967. Kanada centenáriuma 1867-1967 - Brant megye / Brantford Város - A telefon szülőhazája - Mezőgazdaság - Ipar fém emlékérem (36mm) T:1-,2 (eredetileg PP)
32266.

Kanada 1967. "Kanada centenáriuma 1867-1967 - Brant megye / Brantford Város - A telefon szülőhazája - Mezőgazdaság - Ipar" fém emlékérem (36mm) T:1-,2 (eredetileg PP)

800 HUF
2,08
2,29
32267.

800 HUF
2,08
2,29
Kanada DN Geocoins Canada / The true north strong and free multicolor emlékérem (38mm) T:1- Canada ND Geocoins Canada / The true north strong and free multicolor emlékérem (38mm) C:AU
32268.

300 HUF
0,78
0,86
32269.

3 600 HUF
9,35
10,29
Lengyelország 1979. II. János Pál / Urbi et Orbi kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem törött műanyag keretben (42,49g/0.916/45mm) T:1 Poland 1979. Jan Paweł II / Urbi et Orbi two-sided Ag medallion hallmarked on the edge, in broken plastic frame (42,49g/0.916/45mm) C:UNC
32270.

Lengyelország 1979. "II. János Pál / Urbi et Orbi" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem törött műanyag keretben (42,49g/0.916/45mm) T:1 Poland 1979. "Jan Paweł II / Urbi et Orbi" two-sided Ag medallion hallmarked on the edge, in broken plastic frame (42,49g/0.916/45mm) C:UNC

10 000 HUF
25,97
28,57
Nagy-Britannia 1837. Viktória királynő / Hanover 1837 réz zseton T:2 patina, karc Great Britain 1837. Queen Victoria / To Hanover 1837 copper jeton C:XF patina, scratch
32271.

Nagy-Britannia 1837. "Viktória királynő / Hanover 1837" réz zseton T:2 patina, karc Great Britain 1837. "Queen Victoria / To Hanover 1837" copper jeton C:XF patina, scratch

1 600 HUF
4,16
4,57
Nagy-Britannia 1890. Az Orphan Ház Vasárnapi Iskola alapításának 100. évfordulójára fém emlékérem MURDOCH & SON EDIN gyártói jelzéssel (45mm) T:2 ly. Great-Britain 1890. The Centenary of the Orphan House Sunday School 1890 / The Orphan House Newcatle on Tyne - Erected by John Wesley 1742 metal commemorative medallion with makers mark MURDOCH & SON EDIN(45mm) C:XF hole
32272.

1 000 HUF
2,60
2,86
Nagy-Britannia 1969. A walesi herceg fém emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:1- patina, karc Great Britain 1969. H.R.H. The Prince of Wales metal commemorative coin in original plastic hardcase C:AU patina, scratch
32273.

Nagy-Britannia 1969. "A walesi herceg" fém emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:1- patina, karc Great Britain 1969. "H.R.H. The Prince of Wales" metal commemorative coin in original plastic hardcase C:AU patina, scratch

2 200 HUF
5,71
6,29
Nagy-Britannia 1977. Ezüst Jubileum - II. Erzsébet Cu-Ni emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:PP kis patina Great Britain 1977. Silver Jubilee H.M. Queen Elizabeth II Cu-Ni medalllion in original plastic hardcase C:PP small patina
32274.

3 000 HUF
7,79
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.