Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 60

Amerikai Egyesült Államok 2009. Barack Obama, az USA 44. elnöke aranyozott emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (38mm) T:BU USA 2009. Barack Obama, 44th president of the USA gilt medallion in original case with certificate (38mm) C:BU
32239.

Amerikai Egyesült Államok 2009. "Barack Obama, az USA 44. elnöke" aranyozott emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (38mm) T:BU USA 2009. "Barack Obama, 44th president of the USA" gilt medallion in original case with certificate (38mm) C:BU

1 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Denver és Környéke Kereskedelmi Kamara kétoldalas Br emlékérem fa talapzatra rögzítve, US Mint gyártói jelzéssel (77mm) T:1 USA ND Greater Denver Chamber of Commerce two-sided Br medallion attached to a wooden base, with US Mint makers mark (77mm) C:UNC
32240.

3 200 HUF
8,65
9,41
32241.

500 HUF
1,35
1,47
32242.

2 000 HUF
Ausztria ~1850. Egy az úr, egy a hit, egy a keresztség Sn vallási emlékérem. Szign.: Drentwett (40mm) T:2,2- ph. Austria ~1850. Ein Herr, ein Glaube, eine Taufe Sn religious commemorative medallion. Sign.: Drentwett (40mm) C:XF,VF edge error
32243.

Ausztria ~1850. "Egy az úr, egy a hit, egy a keresztség" Sn vallási emlékérem. Szign.: Drentwett (40mm) T:2,2- ph. Austria ~1850. "Ein Herr, ein Glaube, eine Taufe" Sn religious commemorative medallion. Sign.: Drentwett (40mm) C:XF,VF edge error

3 000 HUF
Ausztria 1898. DAS DANKBARE WIEN kétoldalas, vert bronz emlékérem Ferenc József trónra lépésnek 50-ik évfordulója alkalmából (59mm) T:2,2- patina, ph., ü. Austria 1898. DAS DANKBARE WIEN double-sided struck bronze medallion commemorating the 50th Anniversary of Franz Josephs ascension to the throne (59mm) C:XF,VF patina, edge error, ding
32244.

Ausztria 1898. "DAS DANKBARE WIEN" kétoldalas, vert bronz emlékérem Ferenc József trónra lépésnek 50-ik évfordulója alkalmából (59mm) T:2,2- patina, ph., ü. Austria 1898. "DAS DANKBARE WIEN" double-sided struck bronze medallion commemorating the 50th Anniversary of Franz Joseph's ascension to the throne (59mm) C:XF,VF patina, edge error, ding

10 000 HUF
27,03
29,41
32245.

3 200 HUF
8,65
9,41
32246.

1 600 HUF
Csehszlovákia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí jelzetlen Ag emlékérem, plombált műanyag tokban (~23g/38mm) T:1 patina Czechoslovakia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí unmarked Ag commemorative medallion in sealed plastic case (23,31g/38mm) C:UNC patina
32247.

Csehszlovákia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" jelzetlen Ag emlékérem, plombált műanyag tokban (~23g/38mm) T:1 patina Czechoslovakia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" unmarked Ag commemorative medallion in sealed plastic case (23,31g/38mm) C:UNC patina

5 000 HUF
Franciaország 1853. Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt. Br vallási emlékérem füllel (35x29mm) T:2,2- France 1853. Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt. Br religious medallion with ear (35x29mm) C:XF,VF
32248.

Franciaország 1853. "Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt." Br vallási emlékérem füllel (35x29mm) T:2,2- France 1853. "Consacrée le Juillet 1853 / B. P. Fourier de Mattaincourt." Br religious medallion with ear (35x29mm) C:XF,VF

1 400 HUF
Franciaország 1985. Bois-Guillaume kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: A.H. Torcheux. Peremén BRONZE és 1985 beütéssel (69mm) T:1 France 1985. Bois-Guillaume two-sided Br medallion in original case. Sign.: A.H. Torcheux. With BRONZE and 1985 mark on the edge (69mm) C:UNC
32249.

2 000 HUF
Izrael 1967. Jeruzsálem felszabadítása / Moshe Dayan - Yitzhak Rabin kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- small patina Israel 1967. Liberation of Jerusalem / Moshe Dayan - Yithzak Rabin bronze commemorative medallion (60mm) C:AU kis patina
32250.

Izrael 1967. "Jeruzsálem felszabadítása / Moshe Dayan - Yitzhak Rabin" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- small patina Israel 1967. "Liberation of Jerusalem / Moshe Dayan - Yithzak Rabin" bronze commemorative medallion (60mm) C:AU kis patina

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF