Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 109

Bakonyi Sándor (1892-1937) 1936. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / KIZ. Férfi Egyes 1936. I. jelzett Ag plakett márvány alapzaton, Ludvig gyártói jelzéssel, hátoldalán Ludvig Éremverő pecséttel (105x70mm) T:2 patina, ph
31190.

8 000 HUF
Bognár György (1944-) 1990. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC I. - 1899-1909 fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:2 karc
31191.

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC I. - 1899-1909" fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:2 karc

1 000 HUF
9
Bognár György (1944-) 1991. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC II. - 1909-1919 fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:2
31192.

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC II. - 1909-1919" fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:2

1 000 HUF
10
Bognár György (1944-) 1992. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC III. - 1919-1929 fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:1-
31193.

Bognár György (1944-) 1992. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC III. - 1919-1929" fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:1-

1 000 HUF
9
Bognár György (1944-) 1993. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV. - 1929-1939 fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:1
31194.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV. - 1929-1939" fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:1

1 000 HUF
11
Bognár György (1944-) 1994. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC V. - 1939-1949 fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:1-
31195.

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC V. - 1939-1949" fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:1-

1 000 HUF
9
Bognár György (1944-) 1995. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC VI. - 1949-1959 fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:1
31196.

Bognár György (1944-) 1995. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC VI. - 1949-1959" fényezett, kétoldalas Br emlékérem kapszulában (23mm) T:1

1 000 HUF
11
Cserenyei Kaltenbach István (1903-1979) 1941. Steding Emlékverseny - Budapest 1941. XI.23. egyoldalas fém emlékplakett eredeti díszdobozában (150mm) T:1- patina, a tok kissé viseltes
31197.

8 000 HUF
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1940. Magyar Országos Torna Szövetség kétoldalas Br sport díjérem (3xklf) hátoldalán gravírozva + Magyarországi Testedző Egyesület Szövetsége kétoldalas Br sport díjérem T:1-,2 patina
31198.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1940. "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas Br sport díjérem (3xklf) hátoldalán gravírozva + "Magyarországi Testedző Egyesület Szövetsége" kétoldalas Br sport díjérem T:1-,2 patina

2 400 HUF
Edvi Illés György (1911-1991) 1948. Alapítva 1912-ben - Bajnoki érem - Újjáalakult 1948-ban - Bank Sportközpont egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2
31199.

Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "Alapítva 1912-ben - Bajnoki érem - Újjáalakult 1948-ban - Bank Sportközpont" egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2

1 800 HUF
Edvi Illés György (1911-1991) 1948. M.M.SZ.SZ. - Bankcsoportja - Bajnoki érem - Sporttitkárság egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2
31200.

Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "M.M.SZ.SZ. - Bankcsoportja - Bajnoki érem - Sporttitkárság" egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2

1 800 HUF
Edvi Illés György (1911-1991) 1948. M.M.SZ.SZ. - Bankcsoportja - Bajnoki érem - Sporttitkárság / Teke csapat 1948. III. egyoldalas fém díjplakett, hátoldalán gravírozva (39x31mm) T:2 patina
31201.

Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "M.M.SZ.SZ. - Bankcsoportja - Bajnoki érem - Sporttitkárság / Teke csapat 1948. III." egyoldalas fém díjplakett, hátoldalán gravírozva (39x31mm) T:2 patina

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF