Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 109

Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) ~1960. 31db sport díjéremből álló tétel, 29xklf hátlappal T:2,2-
31214.

1 000 HUF
2,60
2,86
Szomor László (1908-1980) 1949. MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II. kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina
31215.

1 200 HUF
3,12
3,43
Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina
31216.

Tóth Gyula (1893-1970)(?) DN "Tulit Péter / Tulit Péter Nemzetközi kisdobos és úttörő tornász emlékverseny, Kiskunhalas" kétoldalas Br emlékplakett (117mm) T:2 patina

3 000 HUF
7,79
8,57
Törzsök Károly (1906-1964) 1951. Fáklya Sport Egyesület 1951 / Spartakiád 1953. III. kétoldalas Br díjérem mellszalagon, hátoldalán gravírozva (39mm) + 1955. Falusi Spartakiád fém jelvény (~43x30mm) T:2 patina
31217.

Törzsök Károly (1906-1964) 1951. "Fáklya Sport Egyesület 1951 / Spartakiád 1953. III." kétoldalas Br díjérem mellszalagon, hátoldalán gravírozva (39mm) + 1955. "Falusi Spartakiád" fém jelvény (~43x30mm) T:2 patina

1 800 HUF
4,68
5,14
~1900. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága jelzett Ag díjérem szalag nélkül, hátlapon K10.000M bajnok 1932 gravírozással, L.E. és Arkanzas gyártói jelekkel. Tervezte: Morelli Gusztáv (1848-1909) (17,02g/0.800/35mm) T:2 patina
31218.

~1900. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" jelzett Ag díjérem szalag nélkül, hátlapon "K10.000M bajnok 1932" gravírozással, "L.E. és Arkanzas" gyártói jelekkel. Tervezte: Morelli Gusztáv (1848-1909) (17,02g/0.800/35mm) T:2 patina

6 500 HUF
16,88
18,57
1902. Magyar Athletikai Club - Verseny díj - 300 yard - junior - 1902.X.9. - III. / Ép ész csak edzett testben él kétoldalas Br díjérem füllel, mellszalag nélkül (35x33mm) T:2 patina
31219.

1902. "Magyar Athletikai Club - Verseny díj - 300 yard - junior - 1902.X.9. - III. / Ép ész csak edzett testben él" kétoldalas Br díjérem füllel, mellszalag nélkül (35x33mm) T:2 patina

1 600 HUF
4,16
4,57
~1905. Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - I. díj kétoldalas Br díjérem füllel (33mm) T:2 patina
31220.

~1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - I. díj" kétoldalas Br díjérem füllel (33mm) T:2 patina

1 200 HUF
3,12
3,43
1905. Ép testben ép lélek - Verseny díj / K.A.C. II. díj 220y síkfutás, 1905.VII.12. kétoldalas jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,21g/0,800/30mm) T:2 patina, ph
31221.

1905. "Ép testben ép lélek - Verseny díj / K.A.C. II. díj 220y síkfutás, 1905.VII.12." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,21g/0,800/30mm) T:2 patina, ph

5 000 HUF
12,99
14,29
~1910-1940. 10db Br atlétikai emlék-és díjérem tétel, egy részük füllel, gravírozva, az egyik (nem eredeti) mellszalagon (10db/9xklf) T:2,2- patina, karc
31222.

8 000 HUF
20,78
22,86
~1910. Magyar Kárpát Turista SE zománcozott Br jelvény Jelvénygyár BPest Holló u. 24. gyártói jelzéssel (48x54mm) T:2,2- kis zománchiba, egyik sarok hajlott
31223.

~1910. "Magyar Kárpát Turista SE" zománcozott Br jelvény "Jelvénygyár BPest Holló u. 24." gyártói jelzéssel (48x54mm) T:2,2- kis zománchiba, egyik sarok hajlott

5 000 HUF
12,99
14,29
~1916-1940. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem, közte diszkoszvetést, gátfutást, távolugrást ábrázoló érmek. Egy részük füllel, gravírozva, az egyik mellszalagon (10xklf) T:2,2- patina, karc, kis ph
31224.

8 000 HUF
20,78
22,86
~1916-1960. 10db fém atlétikai emlék-és díjérem tétel, egy részük füllel, gravírozva, rátéttel, az egyik (nem eredeti) mellszalagon (10xklf) T:2,2- patina, karc, kis ü.
31225.

7 500 HUF
19,48
21,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.