Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 109

Exner Károly (1850-1919) 1905. Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál jelzett Ag díjérem S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel (~15g/0.800/34mm) és Br sportérem, midkettő mellszalagon (34mm) T:2 patina
31202.

Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (~15g/0.800/34mm) és Br sportérem, midkettő mellszalagon (34mm) T:2 patina

8 000 HUF
20,78
22,86
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. Szegedi Pályaavató Verseny 1981 zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka
31203.

1 000 HUF
2,60
2,86
Garamkeszi János (1936- ) 1981. Szegedi Pályaavató Verseny 1981 zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2
31204.

1 000 HUF
2,60
2,86
Gáll Gyula (1939-) 1966. VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest aranyozott Ag díjérem nyakszalagon, eredeti tokban, a tokon az EB zománcozott fém logója rögzítve (~140g/0.925/70mm) T:1- kis ph.
31205.

Gáll Gyula (1939-) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" aranyozott Ag díjérem nyakszalagon, eredeti tokban, a tokon az EB zománcozott fém logója rögzítve (~140g/0.925/70mm) T:1- kis ph.

28 000 HUF
72,73
80,00
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. NSC (Nemzeti Sport Club) egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2
31206.

5 000 HUF
12,99
14,29
Hajós Géza 1943. Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943 Zn emlékérem (49mm) T:1-
31207.

1 800 HUF
4,68
5,14
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. Magyar Sportért Br plakett (77mm) T:1-
31208.

Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1-

4 600 HUF
11,95
13,14
Iván István (1905-1968) 1951. Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4. kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1- patina
31209.

1 600 HUF
4,16
4,57
Iván István (1905-1968) DN SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa) zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
31210.

2 800 HUF
7,27
8,00
Iván István (1905-1968) DN aranyozott vívó díjérem 4xklf hátlappal T:2,2-
31211.

1 000 HUF
2,60
2,86
Kallós Ede (1866-1950) 1937-1940. Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége 1933 kétoldalas sport díjérmek (3xklf) füllel, hátoldalukon gravírozva T:2 patina
31212.

2 200 HUF
5,71
6,29
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph
31213.

3 000 HUF
7,79
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.