https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 297

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Asszonyi Tamás (1942-) 1972. SZOT Díj 1972 kétoldalas bronz díjérem, eredeti kissé kopottas tokban (~86-88mm) T:1
30831.

Asszonyi Tamás (1942-) 1972. "SZOT Díj 1972" kétoldalas bronz díjérem, eredeti kissé kopottas tokban (~86-88mm) T:1

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
13,77
EUR
,
14,93
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Asszonyi Tamás (1942-) 1972. Barátság olajvezeték 1962-1972 - 10 év jelzetlen egyoldalas Br emlékérem pár dísztokban (72,5mm) T:1-
30832.

Asszonyi Tamás (1942-) 1972. "Barátság olajvezeték 1962-1972 - 10 év" jelzetlen egyoldalas Br emlékérem pár dísztokban (72,5mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
13,77
EUR
,
14,93
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Asszonyi Tamás (1942- ) DN Kiváló Propaganda Munkáért / KISZ Budapesti Bizottsága kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:2
30833.

Asszonyi Tamás (1942- ) DN "Kiváló Propaganda Munkáért / KISZ Budapesti Bizottsága" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 600 HUF
9,92
EUR
,
10,75
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Asszonyi Tamás (1942-) DN JP AT Br emlékérem (42,5mm) képkeretbe rögzítve, hátoldalán támasztóval (102x102mm) T:1-
30834.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "JP AT" Br emlékérem (42,5mm) képkeretbe rögzítve, hátoldalán támasztóval (102x102mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,86
EUR
,
4,18
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 400 HUF
Bartos Endre (1930-2006) 1985. Dr. Bitó István 1928-1985 egyoldalas Br emlékérem dísztokban (125mm) T:1-
30835.

Bartos Endre (1930-2006) 1985. "Dr. Bitó István 1928-1985" egyoldalas Br emlékérem dísztokban (125mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,92
EUR
,
10,75
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
3 600 HUF
Bartos Endre (1930-) 1998. 150 év Nemzetközi Bélyegkiállítás Budapest / Than Mór 1828-1899 Br emlékplakett (112mm) T:1-
30836.

Bartos Endre (1930-) 1998. "150 év Nemzetközi Bélyegkiállítás Budapest / Than Mór 1828-1899" Br emlékplakett (112mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 500 HUF
17,91
EUR
,
19,40
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a ,,Nyugat / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse Br emlékérem (65mm) T:2 Hungary 1928. The Nyugat for the Memory of Endre Ady Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:XF HP 986.
30837.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a ,,Nyugat'' / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'' " Br emlékérem (65mm) T:2 Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:XF HP 986.

 
Sold
Starting price:
11 000 HUF
30,30
EUR
,
32,84
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
11 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1923. Petőfi születésének 100. évfordulója plakettjének nagyméretű, öntött másolata(?) (156mm) T:2-
30838.

Berán Lajos (1882-1943) 1923. "Petőfi születésének 100. évfordulója" plakettjének nagyméretű, öntött másolata(?) (156mm) T:2-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
22,04
EUR
,
23,88
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Blaskó János (1945-) 1985. Salgótarján / Magyarország - Csehszlovákia Államközi Bélyegkiállítás Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30839.

Blaskó János (1945-) 1985. "Salgótarján / Magyarország - Csehszlovákia Államközi Bélyegkiállítás" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,31
EUR
,
3,58
USD
Number of bids:
13
Hammer price:
3 200 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1984. 1869 - Soproni Városszépítő Egyesület bronz emlékérem (50mm) T:1-
30840.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" bronz emlékérem (50mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,51
EUR
,
5,97
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bogár Lívia (1957-) 1985. Városunk felszabadulásának emlékére 1945-1985 / Nagykanizsa város Tanácsa Br emlékérem plombált, kissé sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-
30841.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Városunk felszabadulásának emlékére 1945-1985 / Nagykanizsa város Tanácsa" Br emlékérem plombált, kissé sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,31
EUR
,
3,58
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ST4
30842.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ST4

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,31
EUR
,
3,58
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
1 400 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment