Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 62

31128.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
55,10
59,70
  Add to cart
  Remove
Berán Lajos (1882-1943) 1910. Pusztaszentpéteri Dr. Herczel Manó Egyet. Tanárnak orvosi működése társadalmi elismeréséül - Hálás tisztelői kétoldalas bronz plakett (73x100mm) T:2 kis ph  Hungary 1910. For professor Dr. Manó Herczel in social recognition of his medical work - From his grateful admirers two-sided bronze plaque. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (73x100mm) C:XF small edge error  HP.: 1125.
31129.

Berán Lajos (1882-1943) 1910. "Pusztaszentpéteri Dr. Herczel Manó Egyet. Tanárnak orvosi működése társadalmi elismeréséül - Hálás tisztelői" kétoldalas bronz plakett (73x100mm) T:2 kis ph Hungary 1910. For professor Dr. Manó Herczel in social recognition of his medical work - From his grateful admirers" two-sided bronze plaque. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (73x100mm) C:XF small edge error HP.: 1125.

7 000 HUF
19,28
20,90
Hammer price:
7 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1982. Szentágothai János öntött bronz plakett. JOHANNES SZENTÁGOTHAI MCMLXXXII / PRAESES - ACADEMIAE - SCIENTIARVM - HVNGARICAE - PROFESSOR - ANATOMIAE - AB ANNO - MCMXLVII - ANNO AETATIS - SEPTVAGESIMO (78mm) T:1- CS 597.
31130.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1982. "Szentágothai János" öntött bronz plakett. "JOHANNES SZENTÁGOTHAI MCMLXXXII / PRAESES - ACADEMIAE - SCIENTIARVM - HVNGARICAE - PROFESSOR - ANATOMIAE - AB ANNO - MCMXLVII - ANNO AETATIS - SEPTVAGESIMO" (78mm) T:1- CS 597.

Available
8 000 HUF
22,04
23,88
  Add to cart
  Remove
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1996. HUNGARIAN SOC OF OBS, & GYN 100 YRS kétoldalas bronz plakett (89mm) T:1-
31131.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1996. "HUNGARIAN SOC OF OBS, & GYN 100 YRS" kétoldalas bronz plakett (89mm) T:1-

8 000 HUF
22,04
23,88
Hammer price:
22 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1985. PROF DR PHIL KRÁMLI ANDRÁS CAND CHEM / SZEGED 1935 1985 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- apró patina
31132.

Fritz Mihály (1947-) 1985. "PROF DR PHIL KRÁMLI ANDRÁS CAND CHEM / SZEGED 1935 1985" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- apró patina

Available
12 000 HUF
33,06
35,82
  Add to cart
  Remove
31133.

Available
12 000 HUF
33,06
35,82
  Add to cart
  Remove
Fritz Mihály (1947-) 1985. PROF DR PHIL MAG PHARM VINKLER ELEMÉR D SC /CHEM/ / 1933 1983 SZEGED 1935 1985 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- kis patina
31134.

Fritz Mihály (1947-) 1985. "PROF DR PHIL MAG PHARM VINKLER ELEMÉR D SC /CHEM/ / 1933 1983 SZEGED 1935 1985" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- kis patina

Available
12 000 HUF
33,06
35,82
  Add to cart
  Remove
Fritz Mihály (1947-) 1986. Dr. Obál Ferenc / 1945 Marosvásárhely - Szeged 1986 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-
31135.

Fritz Mihály (1947-) 1986. "Dr. Obál Ferenc / 1945 Marosvásárhely - Szeged 1986" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-

12 000 HUF
33,06
35,82
Hammer price:
16 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1989. Dr. Diósszilágyi Sámuel emlékére / Lakosságért végzett munkáért - Orvosnak kétoldalas, öntött bronz emlékérem (98mm) T:1-  CS 118.
31136.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "Dr. Diósszilágyi Sámuel emlékére / Lakosságért végzett munkáért - Orvosnak" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (98mm) T:1- CS 118.

Available
12 000 HUF
33,06
35,82
  Add to cart
  Remove
Fritz Mihály (1947-) 2005. Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme kétoldalas, öntött bronz emlékérem (102mm) T:1-
31137.

Fritz Mihály (1947-) 2005. "Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (102mm) T:1-

Available
11 000 HUF
30,30
32,84
  Add to cart
  Remove
Fritz Mihály (1947-) 2007. Prof. Dr. Simon Miklós 1916-2007 / Magyar Dermatológiai Társulat kétoldalas, öntött bronz emlékérem (125x84mm) T:1-
31138.

Fritz Mihály (1947-) 2007. "Prof. Dr. Simon Miklós 1916-2007 / Magyar Dermatológiai Társulat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (125x84mm) T:1-

Available
12 000 HUF
33,06
35,82
  Add to cart
  Remove
Fritz Mihály (1947-) DN Dr. Kamarás János emlékérem / A gyermekkardiológiáért kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm)
31139.

Fritz Mihály (1947-) DN "Dr. Kamarás János emlékérem / A gyermekkardiológiáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm)

Available
8 000 HUF
22,04
23,88
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.