Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 78

~1950. Szakma kiváló műszaki dolgozója - Kohászat Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon 4714 sorszámmal, miniatűrrel, eredeti tokban T:2
32393.

~1950. "Szakma kiváló műszaki dolgozója - Kohászat" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "4714" sorszámmal, miniatűrrel, eredeti tokban T:2

3 600 HUF
9,35
10,29
22
~1950. Sztahanovista arany fokozat, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:2,2-
32394.

~1950. "Sztahanovista" arany fokozat, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:2,2-

4 000 HUF
10,39
11,43
1954. 1954. évi Dunai Árvízvédelemért aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2
32395.

1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2

1 800 HUF
4,68
5,14
1954. Szocialista Munkáért Érdemérem zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1-  NMK 603.
32396.

1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1- NMK 603.

2 600 HUF
6,75
7,43
1958. Felsőoktatási Tanulmányi Érdemérem 1958 / Tudással a hazáért, a szocializmusért Br érem füllel (35mm) T:1 ph
32397.

1958. "Felsőoktatási Tanulmányi Érdemérem 1958 / Tudással a hazáért, a szocializmusért" Br érem füllel (35mm) T:1 ph

22 000 HUF
57,14
62,86
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2- NMK 701.
32398.

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2- NMK 701.

800 HUF
2,08
2,29
~1960. A Balesetmentes Közlekedésért Br autóra szerelhető jelvény (97x82mm) + ~1985-1987. 250 ezer km balesetmentesen zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (71x96mm) + 500 ezer km balesetmentesen zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (71x96mm) + 750 ezer km balesetmentesen zománcozott fém autójelvény (71x96mm) + 1 millió km balesetmentesen zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (74x79mm) + 1 millió 250 ezer km balesetmentesen zománcozott fém autójelvény (74x79mm), mindegyik csavaros hátlappal + 1 millió 500 ezer km balesetmentes vezetésért adományozói oklevél T:2,2-,II,II- két oklevélen beszakadások
32399.

~1960. "A Balesetmentes Közlekedésért" Br autóra szerelhető jelvény (97x82mm) + ~1985-1987. "250 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (71x96mm) + "500 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (71x96mm) + "750 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény (71x96mm) + "1 millió km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény adományozói oklevéllel (74x79mm) + "1 millió 250 ezer km balesetmentesen" zománcozott fém autójelvény (74x79mm), mindegyik csavaros hátlappal + "1 millió 500 ezer km balesetmentes vezetésért" adományozói oklevél T:2,2-,II,II- két oklevélen beszakadások

40 000 HUF
103,90
114,29
~1960. Nehézipar Kiváló Dolgozója zománcozott, aranyozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1969. Fegyverbe! Fegyverbe! / XII. Kerületi Tanács 1919-1969 kerámia emlékérem eredeti tokban (80mm) + ~1970. Kiváló Munkáért aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti sérült tokban + 1985. A Munka Érdemrend arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-2
32400.

~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti sérült tokban + 1969. "Fegyverbe! Fegyverbe! / XII. Kerületi Tanács 1919-1969" kerámia emlékérem eredeti tokban (80mm) + ~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti sérült tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-2

2 400 HUF
6,23
6,86
~1960-1970. A Könnyűipar Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban T:1-
32401.

1 200 HUF
3,12
3,43
~1960-2010. ~5,8kg-os nagy küzdősport díjérem és díjplakett tétel, közte főleg birkózás, közte néhány dísztokos és rengeteg nyakszalagos darab T:vegyes
32402.

8 000 HUF
20,78
22,86
~1970. Az Építőipar Kiváló Dolgozója aranyozott, festett kitüntetés miniatűrrel, dísztokban T:1
32403.

~1970. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, festett kitüntetés miniatűrrel, dísztokban T:1

1 400 HUF
3,64
4,00
1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1- NMK 712.
32404.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1- NMK 712.

1 400 HUF
3,64
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.