Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 78

1934. Hungaria óceánjáró / Az első Duna-tengeri Hajó Budapest Br medál mellszalagon (30mm) T:2
32381.

1934. Hungaria óceánjáró / Az első Duna-tengeri Hajó Budapest" Br medál mellszalagon (30mm) T:2

1 000 HUF
2,60
2,86
~1930-1940. Új Diósgyőri Asztaltársaság - 2 filléres zománcozott Br jelvény (27x31mm) T:2
32382.

~1930-1940. "Új Diósgyőri Asztaltársaság - 2 filléres" zománcozott Br jelvény (27x31mm) T:2

1 000 HUF
2,60
2,86
~1940. Erdélyért festett műanyag kitűző T:2
32383.

~1940. "Erdélyért" festett műanyag kitűző T:2

1 000 HUF
2,60
2,86
1940. Mathias Rex Hung. MDEOSZ (Magyar Dalegyletek Országos Szövetsége) 1440-1940 Győr zománcozott bronz jelvény (34x23mm) T:2 javított tű, hátlapon patina
32384.

1940. "Mathias Rex Hung. MDEOSZ (Magyar Dalegyletek Országos Szövetsége) 1440-1940 Győr" zománcozott bronz jelvény (34x23mm) T:2 javított tű, hátlapon patina

1 600 HUF
4,16
4,57
~1940-1950. Rákosi-címeres zománcfestett Br sapkajelvény (41x36mm) T:2
32385.

1 200 HUF
3,12
3,43
1947. Közbiztonsági Bronz Szolgálati Jel Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: MÁPV (Magyar Állami Pénzverő) T:1- Hungary 1947. Distinction for Public Security Service, Bronze Grade Br decoration on ribbon. Sign.: MÁPV (Hungarian National Mint) C:AU NMK 501.
32386.

1947. "Közbiztonsági Bronz Szolgálati Jel" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: MÁPV (Magyar Állami Pénzverő) T:1- Hungary 1947. "Distinction for Public Security Service, Bronze Grade" Br decoration on ribbon. Sign.: MÁPV (Hungarian National Mint) C:AU NMK 501.

1 000 HUF
2,60
2,86
30
1948. Mintagazda - a több termelésért 1053 sorszámú kitüntetéshez tartozó igazolvány penészfoltos, kopottas állapotban (382. árverés 31819 tételéhez)
32387.

1948. "Mintagazda - a több termelésért" "1053" sorszámú kitüntetéshez tartozó igazolvány penészfoltos, kopottas állapotban (382. árverés 31819 tételéhez)

5 000 HUF
12,99
14,29
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:1-  NMK 534.
32388.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:1- NMK 534.

12 000 HUF
31,17
34,29
1950. A Magyar Munka Érdemrend arany fokozata aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:2 Hungary 1950. Hungarian Order of Labour - Gold Class gold plated and enamelled Br decoration on ribbon, in original case C:XF NMK 598
32389.

1950. "A Magyar Munka Érdemrend arany fokozata" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:2 Hungary 1950. "Hungarian Order of Labour - Gold Class" gold plated and enamelled Br decoration on ribbon, in original case C:XF NMK 598

16 000 HUF
41,56
45,71
11
1950. Földalatti Vasút Emlékérem zománcozott bronz kitüntető érem, eredeti tokban T:1-
32390.

1950. "Földalatti Vasút Emlékérem" zománcozott bronz kitüntető érem, eredeti tokban T:1-

7 000 HUF
18,18
20,00
~1950. Kiváló műszaki dolgozó Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:2-
32391.

~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:2-

3 000 HUF
7,79
8,57
~1950. Szakma kiváló műszaki dolgozója - Kohászat Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon 10986 sorszámmal, miniatűrrel, eredeti tokban T:2
32392.

~1950. "Szakma kiváló műszaki dolgozója - Kohászat" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "10986" sorszámmal, miniatűrrel, eredeti tokban T:2

3 000 HUF
7,79
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.