19072.
418. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű rubin kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,6 g